Kin beslemek doğru birsey mi , sizdede gururlu olmak aslında kibirli olmak degil mi?

Arkadaşlar doğru cevaplar istiyorum bence gurur = kibir... gururlu olmakla onurlu olmak karıştırılıyor... ikinci soracağım soruda biri size kötülük yaptı yanlış yaptı diyelim ya da gururunuzu kırdı... kin tutup o sizle konuşmak istese dahi konuşmamak mi iyi yoksa herseye rağmen yinede mesafeli konuşup derdini dinlemek mi doğru.

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kin tutatrım her türlü yaptığını unutmam ve er ya da geç intikamımı alırım duysamki gebermiş onu mezarından çıkarır bir daha öldürür bir daha gömerim o derece

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben hic kin tutmadim gururlu da yarin ne olucagimiz belli mi hislerimo direkt söylerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Affedemiyirsa kibirdendir Cok ama cok yipranmistim Abimin esinden dolayi bir yasamistik bir donem Kirgin oldum bir sure ama. affettim Kibirdir kinusmak isteyeni itmek.. Gurur baska onurdandir normalidir.. Özur bir kabullenis bile yapmiyorsa Bu eksiklik hastaliktir.. Burnu dusse almayacak hele de bazisi :D

1|0
    0|0
  • Kin tutmam tutmak da istemem. İnsanın kalbine ağır bir yük oluyor. Gururla da kibri eşleştirmem ikisi de ayrıdır

1|0
    0|0
  • Her şeye rağmen konuşup arada mesafe olacak şekilde ilişki devam ettirilmeli bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...