Küçükken unutamadığınız çizgi filmler oyunlar ?

abimler izlerdi ben çok daha küçüktüm ama uçan kaz ve nils vardı pokemonlardan da çok çok önceydi sonra bir tane daha vardı ismini unuttum insan vücudunu anlatan organizmalarımızı gezip onları bize karikatürize eden bilgilendirici öğretici bir çizgi filmdi ve tabii casper, hayalet avcıları, ninja kaplumbağalar, jetgiller bizim zamanımızda bunlar vardı şimdiki nesil çok şansız ellerinde telefon tablet internet gez babam gez ne 3 taş oynarlar ne sigara kağıdı ne uzun eşek ne misket :D

Güncellemeler:
çok heyecanlıydı sabah erkenden kalkılır o filmler izlenirdi öğle kuşağında çok daha başka çizgi filmler sonra salçalı ekmek ayran tabii ekmeğin üstüne sarelle sürenler ayrıcalıklıydı onlar biraz elit kısmı oluşturuyordu :D

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• hayalet avcıları, taş devri ve şirinleri çok severdim

0|1
    0|0
    • sosyalistsek bunu şirinlere borçluyuz :D

• Özünde bende sever savunurum

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdiki nesilin eline misketi versen bu ne ya der atarlar asosyal olmuş hepsi eve kapanıp pc lerin başına gömmüşler kendilerini halbuki biz eve girmek istemezdik salçalı ekmeği kapar kaldığımız yerden devam ederdim çok şanlı bir çocukluğum vardı o konuda herzman tanrıya şükrederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Heidi

0|1
    0|0
  • Heıdı..

0|1
    0|0
  • Heidi ve senin saydıkların.. bazen açar izlerim... gözlerim dolar.

0|1
    0|0
  • Şirinler

0|0
    0|0
  • Ay savaşcısı, şeker kız Candy , Pokémon, ninjalar, Casper daha var da hatırlamıyorum ^^

0|1
    0|0
  • Ay savaşçısı vardı 😂😂 ne günlerdi be 😂

0|1
    0|0
  • Bugs bunny cakmaktaslar ay savascilari candy

0|1
    0|0
  • Jetgiller, powerpuff girls :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1