Facebook Twitter İnstagram gibi sosyal medyanın zararları vede anlamsızlığı?

Malumunuz başlarda facebook sevimliydi tekti basitti sadece etiketleme vardı vs. Sonra Zaman ilerledikce instagram twitter snapchat swarm... gibi esnek değişik hepsi sosyal medyaydı ama sonra sosyal medya işlevinden haric ego besleme aracı olmaya başladı. Millet kendini film yıldızı zannetmeye başladı. Takipci sayın beğeni sayın ne kadarsa okadar sosyal okadar güzel yakışıklı ya da zeki oluyorsun ki alakası yok ama öyle hissettiriyor.( Sosyal medya derken bu site gibi youtube gibi sözlükler gibi yani yararlı olanlara lafım yok) Allahım bir kendini ispat etme cabası bir ego ne oluyor lan insanlara ulen daha 2009 larda bundan 2016 lara 7 sene var 7 senede ne olduda bu millet böyle kimliğini kaybetti. Ben 95 doğumlu bir gencim tamam yaşım büyük değil ama eski yeni akımını yaşamış bir insan sayılırım sokaklarda büyüdüm, tasoda oynadım beybaladede izledim Buggs bunnyde izledim sokakta kız kacıranda attım pazar akşamları leğendede yıkandım😀 sokakta düşüp dizimide yaraladım akşam ezanında annemin beni hadi gel bırak topu demesinide hatırlıyorum hey gidi günler😞Sokakta oynamaya giderken ekmek arası domates peynir alırdım hic unutmam annem merdivenlerde bitir oğlum ayıp olur ac insan olur olmayan vardır göz hakkıdır derdi, bende hızlı hızlı yer kapıdan ağzım dolu cıkardım. Bizler böyle cocuklardık simdi emsallerim dahil benden kucüklerde yediği her yemeği paylaşıyor ki cok ayıp gezdiği heryeri gittiği aldığı giydiği herseyi paylaşıyor sanki merak ediyoruz herseyi gectim abi ayıp değil mi yemek paylaşmak nedir yahu ya bu kadar mı zayıf egolusunuz bu kadar mı onaylanma ihtiyacı hissediyorsunuz😕Sokakta bir kızın cok birsey değil bacağına baksan hemen sapık damgası yersin eee peki o sosyal medyaya attıgın resim nedir orda bakmıyorlar mı yahu bu kadar bu toplumun zekasının düseceğini tahmin etmiyordum yazık yazık😞😞Nedn böyle ahali

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnstagram ve facebookum var. Sevgilimden dolayı da sadece kız arkadaşlarım ve akrabalarım var. Eğer geçmişim kirli olsaydı inan ki bu sosyal hesaplardan çok darbe yerdim! İnsanlar herşeyini yazıyor, içerken, sıçarken herşeylerini her özellerini paylaşıyor. He benim bunları kullanma amacım sevgilimin "bak sahibi var bu kızın" deme amaçlı😂 İnan bana sosyal hesap çok yapmacık geliyor bana. Orda ki dönen muhabettler falan.. Birde snap var ki hiç merak edipte yüklemedim bugüne kadar. Öyle saçmalar ki. Keşke kökten kurtulabilsek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...