Öğretmenime aşık oldum?

Arkadaşlar bunun saçma birşey olduğunu bende biliyorum. ilk başta rüyamda gördüm. rüyadan sonra hoşlanmaya başladım.çok sinirli birisi ama ya , okulda da birisini dövmüştü :D bizim sınıfın öğretmeni değil. tam olarak bilmiyorum ama sanırım müdür yardımcısı felandır. çünkü pek sınıflarda eğitim verdiğini görmedim. pek sık göremiyorum. bugün görmüştüm sadece. sadece bir sorun çıkınca dövmeye veya bağırmaya geliyor :D yani o öğretmenin gözüne girmek biraz zor. 30 - 29 yaşlarında felan. biraz genç . sizce nasıl gözüne girerim? zaten bugünde okulda fenalaştım ama eve gidemedim , hastaydım. belki hastalığın sayesinde işime yarayabilir :D :D sizce nasıl görürüm? ve nasıl gözüne girerim? nasıl iyi bir öğrenciymiş gibi görünürüm?

Güncellemeler:
arkadaşlar sizce ne yapmalıyım :(
güncel

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçma ama gönül bu ya yanlışlıkla arkadaşlarınla şakalasirken yanlışlıkla koluna çarp sonra çok pardon çok özür dilerim diyerek yukarı çık süper bişey olur çok etkili bişey dene bence

1|0
    0|0
    • işte denk gelmemiz lazım öğretmenle o an

• '' hocam nasılsınız? '' desem birşey olur mu

• yani sinirli birisyse cevap vermez kalırsın ortada

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızlara ne oluyor ya öğretmenlerine aşık oluyorlar hep? Yarın başına birşey geldiğin de de öğretmeni suçlar tüm halk. Sen ailenden terbiye filan almıyor musun terbiye derken öğretmene yan gözle bakmama terbiyesi? Ben öğretmenine aşık olan bir tane erkek görmedim duymadım yok yani öyle birşey.

1|0
    0|0
  • ol ol ögretmenıne asık ol sonra ögretmenınle yat ! sonra anan baban aılen arkadasların ögrensın bunu yedireme piskolojık baskı gör. ıntahar et sonra öögretemen tecavuz ettı denılsın tamam mı guzel kardesım hadı.

1|0
    0|0
  • Ogrencisine tacizde bulunan ogretmen gozaltina diye haber olun sinra

1|1
    0|0
    • ne alaka?

• yahu ne alaka?

• Cok alaka iste cok o kisi icinizi bilmez iste boyle ergen zirvalikliariniz adamin basini yakar

• hadi hayirlisi

1|0
    0|0
  • yuh bula bula ogretmeni mi buldun hemde kavgaciyla

1|0
    0|0
    • kavgacı derken? :/

• ben dövmemiştim :D okuldaki bir öğrenci bir hata yapmıştı hoşlandığım öğretmende ona vurmuştu yani tam olarak dövmek sayılmaz.

• Aslinda okulda bir ogretmem ogrenciye dovmesi yasakti okulda atilabilir

• öğretmen olarak girme bu işe tatlım

1|0
    0|0
  • klasık ergenlık belırtılerı..

1|0
    0|0
  • Al bir sapkın daha ne yapayım ben hepinizi düzeltemem ben

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şaka mısınız lan siz

1|0
    0|0
  • Ergen ergen hareketler... Müdür yardımcısı değil, başka bir dersin öğretmenidir.

1|0
    0|0
    • heves , hayranlık olduğunu bende biliyorum. ciddi bir ilişki imkansız zaten. sadece yinede gözüne girmek istiyorum.

• hep sinirlimidir bilemem ya :D yinede öğrenci olarak gözüne giremezmiyim yani

• Okumaya bakın, öğretmenleri ayartmaya değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...