Eşcinsel olmaya karar verdim. ?

Yeter artık. 22 yaşıma geldim insanın bir tane sevgilisi olmaz mı adamın biri ayarladım valla yarın gidip görüşcem bıktım artık yalnızlıktan, allaha şükür elimiz ayağımız düzgün ne tiplerin manitası var biz sap gibi geziyoz İzmir gibi bir yerde kızsızlıktan öldüm.

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama

0|0
    0|0
    • napayım?

• dışarda sevgilisi olmayan bir sürü insan var, aşk acısı çeken, aldatılan herkes senin gibi yapsın o halde.
      Saçmalamışsın çünkü normal kişiliğin o değil. Git kendini sorgula nerde hata yapıyorsun bul ayrıca o şehirde olmadıysa başka şehirde bulursun.30 yaşında aşkı bulup evlenen var sana ne oluyor

• 30 yaşına kadar bakir mi kalayım 22yasındayım bir kızın teni nasıl bilmiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük günah ulan benimde kız arkadaşım olmadı hiç ben öyle bir eşy düşünmedim ALLAH lanet eder eşcinsel insanlara ksakın bulaşma tarihde bir çok kavmi helak etmiştir hiçmi bilmiyorsun bu dünyada lanet edip öbür dünyada yüzüne bakmazmış ALLAH a inancın varsa bulaşma hem erkek adama yakışırmı

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Keep calm and fak the damacana😂

0|0
    0|0
    • yok kurtarmıyor artık ya damacana falan sığmıo ona zaten

• Demekki insanlar bu şekilde gay olmaya karar veriyor. Hep merak etmişimdir, aydınlandım.

0|0
    0|0
  • Güldürdün:)

0|0
    0|0
  • Herkesin sevgilisi mi var sanki
    Saçmalık
    Önüne gelen ben yumusadim geyiği yaparsa böyle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Alın bu deliyide içeri

1|0
    0|0
  • kardeşim, dur sakin ol. sevgilin olmadı diye eşcinsel olunur mu. Bak yaşımız daha genç birgün mutlaka olur ya, inşaALLAH birgün en güzel kızlar bizim olur. takma bunları.

1|0
    0|0
  • Olunmaz doğulur biliyorum ama senin tercihin

0|0
    0|0
  • cool story bro

0|0
    0|0
  • Allaha sukur demez mi bide gotum sanki neyse

2|1
    0|0
  • İzmirde kafası kopuk olana bile veriyolar ya lan?

0|1
    0|0
  • Paran varsa sen adamsin
    Paran yok mu cöbünde?
    Sen bakirde olsan adamda olsan kizlarin gözünde adam degilsin.
    Buna bende dahilim.

0|0
    0|0
  • Yapma kardeşim bende antalyadayım 19 yaşıma geldim doğuştan sapım boşver umarım bu düşüncenden vazgeçersin

0|0
    0|0
  • Abi 22 yaşında adam ya :D hadi ben 18 nse, bakmamalarindan ziyade ben ilgilenmiyorum bilmiyorum neden boyleyim. s

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin kardeş. Neyseki elin ayağın tutuyormuş.

0|0
    0|0
  • Ney İzmir de bir de :(

0|0
    0|0
  • Kızlar duyun bu feryadı.

1|0
    0|0
  • Pasif mi oldun aktif mi orası önemli

0|0
    0|0
  • sende bu enerji var yaparsın ;)

0|0
    0|0
  • Nihahdhajixhshahxhahhahahahhsha sesli güldüm ol tabi olmuşken pasif ol 😆😆😆😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • adamamı çakıcan pasif sanırım

0|0
    0|0
  • olum ben ruyamda az kalsın bir adamı siğiyodum zor pacayı kurtardım ne ıgrenç: DD

0|0
    0|0
  • İzmir gibi bir yerde isabetli karar vermişin. tinerciler bile manita yapıyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...