Aranizda avukat olan tada okuyan varmii?

Herkese iyi aksamlar sormak istedigim sey su benim 4_5 sene gibi bir sure konustugum bir kiz vardi aramiz iyidi hersey guzeldi taki universiteyi kazanana kadar kazandikta. Sonra degisti sogudu benden ve en sonunda ailesi istemedi beni neyse en sonunda ayrildik ben gorusmek filan istedim gorusmedi ve beni sikayet etti ifade verdik filan serbest kaldik ben aradan 3 gun sonra mesaj attim bir kactane bunun uzerine tekrar sikayette bulunmus bunun uzerine emniyetten arandim ve rahatsiz etmeme devam etmem durumumda hakkimda yakalanma karari cikacagini ve yakalandigim durumda ise mahkemeye sevk edilip tutuklanabilecegimi soylediler simdi bu durum nolur ne yapmam gerekli

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Para cezası alırsın büyük ihtimal ama boşver değmez kardeşim umursama yoluna bak sen.

0|0
    0|0
    • yani simdi bu ikinci kez tehdit sikayette bulunmusya saten sikayet etmisti suanda mahkemeye cagirilma olasiligim yuzde kac yani kesin cagirirlarmi

• Ama ilk ifademi verdiğimde dedikleri sey savciliga gidicek dosyalariniz dedi elinde sonunda benim adresime bu durumla alakali bir yazi gelmesi gerekiyor degilmi

Yükleniyor...