Küçüken alta kalnın canı çıksın ve uzun eşek oynayan gençler burada mı (soruya gelin bakalım) ?

pilav_ustu_az_kuru_2
Ya bizim küçüklüğümüzde oyunlar böyle eziyetliydi ya da biz değişiktik bilmiyorum ama :)

hatırlarımda ilk okul yıllarını uzun eşek altta kalanın canı çıksın, simit oynardık nefesi yetmeyen ebeyi kemerle döverdi tüm oynayanlar ya satarım gibi oyunlar oynardık siz küçüken bunları oynadınız mı

Altta kalınanın canı çıksın da hep üstüme altlardı gerçekten zayıfsan ve altta kaldıysan allah yardımcın olsun kardeşim :) :)
#altakalanıncanıçıksın
Küçüken alta kalnın canı çıksın ve uzun eşek oynayan gençler burada mı (soruya gelin bakalım) ?

#uzuneşek
Küçüken alta kalnın canı çıksın ve uzun eşek oynayan gençler burada mı (soruya gelin bakalım) ?
#simit
Küçüken alta kalnın canı çıksın ve uzun eşek oynayan gençler burada mı (soruya gelin bakalım) ?

#pilavüstü bu oyunları oynadığım halde hayattayım hamdolsun :D :D

Küçüken alta kalnın canı çıksın ve uzun eşek oynayan gençler burada mı (soruya gelin bakalım) ?