Kitap önerir misiniz okumayı seven baylar ve bayanlar :)?

Arkadaşlar kitap okumayı çok severim önerilerinizi alabilir miyim aşık olduğunuz kitaplar hangisi? Fakat yok Kağıttan Kentlermil yok Aynı Yıldızın Altındaymış , Ateşi Yakalamakmış gibi salak saçma şeyler önermezseniz sevinirim 😂
Kitap önerir misiniz okumayı seven baylar ve bayanlar :)?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Klasik önermeyeceğim. Filmi de çıktı ilk kitabın Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri filmi sakın izleme onun serisi var kitaplık ben şimdi 4. kitaptayım çok sürükleyici ve eğlenceli çocukça falan deme hiç değil. Bir de aynı yazarın kitap serisi daha var Mekanik Melek Mekanik Prens Mekanik Prenses bunları okumanı öneririm. Tek kitapları sevmiyorum seri daha güzel. Bu arada bunları çocukça bulursan Fi Çi Pi diye 3 kitaplık bir seri var onu tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 7

• Hakan Günday-Daha
    Amin Maalouf-Doğunun Limanları

0|0
    0|0
  • klon
    gölgelerin efendisi

0|0
    0|0
  • Kitap kurdu geldi :) senden önce ben, sevgilimden son mektup

0|0
    0|0
  • canan tan-piraye
    oğuz atay-korkuyu beklerken
    kaan murat yanık-bultimar özellikle bunu tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı

0|0
    0|0
  • Canın sağolsun. serkan özel

0|0
    0|0
  • salak saçma diyerek saygısızlık yapma.. herkesin tercihi tarzı farklıdır.. okuyanlara ve emektarlara saygı biraz. o tür kitaplar okumak istemiyorsan illa ki dile getirmene gerek yok internetten araştr kafana göre al oku.

0|0
    0|0
    • Yani bunu bir hakaret olarakta söylemişsem yazarlarda eleştiriye açık olmalılar zaten 😉

Yükleniyor...