Sizce bir nescafe kaç lira olmalıdır?

Az önce bir arkdaşımi ziyaret için Beylikdüzü'ne geldim. Birşeyler içmek istedik. Orta düzeyde bir kafeye gittik. Normalde o kadarda umursamam ama bir Nescafe'nin 14 lira olmasına anlam veremedim. O kadar lüks bir yer olmamasına rağmen.

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3-4 olmali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bursa'da manzarası olmayan bir yerde çaya 5 lira verdim. Bunu duyunca şaşırmadım nedense. İçecek mi içiyoruz yoksa para mı içiyoruz belli değil.

Bana göre olsa olsa en fazla 6 lira olması lazım.

0|0
    0|0
  • 7 lira ya su gördüm ben ya

0|0
    0|0
  • 50kurus1tl 2 tl en fazla 4tl ama luks yerde iciyorsan sorun sende

0|0
    0|0
  • Nescafe bedava olmalı. Müessesemizin ikramıdır diye masya bıraksınlar!

0|0
    0|0
  • cafeler gerçekten kendi verdikleri hizmeti bişey sanıp fiyatı geçiriyolar. bir kahve maksimum 6 tl olsun ama sanmıyorum o fiyata bir yer olduğunu beylikdüzünde

0|0
    0|0
  • oha 14 tl mi yuh benim cafemde fincanda nescafe 5 tl veriyorum 14 tl çok he cafe cadde de olur 15 tl dir ama lüks değil diyorsun

0|0
    0|0
  • Kira parasina gore ya da firsatcilar

0|0
    0|0
  • 64 lira :P

0|0
    0|0
  • Maximum 5tl olmalı.

0|0
    0|0
  • Işığı çok olan yere gitmiyceksin canım
    Marmarapark da değildir o yer, beykent mi

0|0
    0|0
  • 15 kuruşa içiyom vala
    Sjsj

0|0
    0|0
  • Ben en son orada 5 lira vardim ne percim bir yermiski okadar pahalli be mado filan mi acaba

0|0
    0|0
  • Mekan parası alıyorlar sözde, soyguncu itler

0|0
    0|0
  • O kafe sahipleri şaşırmış bence

0|0
    0|0
  • 1 tl çok bile

0|0
    0|0
  • Lux olmayan bazi mekanlar da ayda bir musteri geldigi icin " kaptirabildigine " politikasi guduyor

0|0
    0|0
    • Pek ayda bir müşteri geldiğini düşünmüyorum. Bayağı kalabalık bir yer ya içerdekilerde bir sıkıntı var ya da bende

• Mekan lux degil ise lokasyon merkezi veya populerdir O yuzden kalabaliktir ve bu sefer " kaktirma " politikasi guduluyordur

• Ben teyzemlerin Ağaoğlu havuzbaşında suya 7.5 tl para vermiş adamım varsın 14 kahve olsun :D

0|0
    0|0
  • 30 lu 3 ü bir arada bile 12 liraya satılıyordu markette

0|0
    0|0
  • Şekerli gitsem dağıtırdım orayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 14 tl mi? Bana neskafe icin o fiyati werseler pol8si cagirip bunlar dolandirici diye sikayet ederdim ki hakkin war.. şimdi sen hic ses cikarmadin mi? Benim icime oturdu yaa

0|0
    0|0
  • demekki orta düzeyde bir yer değilmiş.

0|0
    0|0
  • yok artık çok pahalıymış

0|0
    0|0
  • 14 fazla olmuş ben 50 kuruşa içiyorum.

0|0
    0|0
  • 4-5 lira olmalıdır

0|0
    0|0
  • Maksimum 5 olmalı
    Oda kesime bağlı dükkan kirası 50000 tl olan yerler 30 personel çalıştıran yerler. Adam lar haklı biyerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...