Afrika'da nasıl çalışabilirim?

Afrika'da "su krizi" var biliyorsunuzdur belki. oraya gidip kuyu kazmak, hiç olmazsa birkaç konuda yardım etmek, tüm gücümü buna harcamak istiyorum gönüllü olarak nasıl gidebilirim? bildiğiniz kuruluşlar var mı? Ben Türkiye'de pek bulamadım bu işi yapan. Daha çok Avrupa ülkeleri ilgileniyor bu tür şeylerle anladığım kadarıyla.

Gönüllü arayan bi' kuruluş biliyor musunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Azcik mantik yahu elle kuyu mu kazacaksin oyle olsa afrikalilar bos oturuyor kazardilar simdiye

0|0
    0|0
    • ne kadar sığ bir fikir bu ya. belki mecazi söyledim "ne iş olursa yaparım" anlamında?

• afrika'da insanlara gönüllü yardım etmek sığ fikirlilikse kaybolabilirsin

• Sig fikir olan kuyu kazicam deyip bunu ne is olursa yaparim anlamina getirmene diyorum komik kizlarda boyle savurup sallar yemeyin kaybol falan der yazdiktan sonra ne yazdim diye oku once

En İyi Kız Görüşü

• çok güvenilir olması gerek yoksa hiç güvenilir değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni almazlar o işleri oradaki vatandaşlara yaptırıyorlar.

0|0
    0|0
  • nedir bu yabancı ülkelere merakınız anlamıyorum kendi ülkende ki insanlara yardım etmen gerekirken neden yabancı ülkelere yardım edesn

0|0
    0|0
    • onlara yardım etmediğimi nerden biliyorsun?

• benim bilip bilmemem önemli degil yardım ediyosan ne mutlu sana allah kabul etsin

• senin bilim bilmemen tabii ki umurumda değil ama "nedir bu yabancı ülkelere merakınız" diyen sensin ona cevap verdim

Kızlar Ne Diyor 1

• asıl türkiye de var , yardım kuruluşlarından bulabilirsin onlar gönüllü yapıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...