Neden bu kadar pisliksiniz?

herhangi bir taciz olayı duyulduğunda olduğunda hep birlikte buna karşı çıkıyoruz her şekilde elimizden geleni yapmaya calışıyoruz ama aradan bir ay geçmeden karşı çıkan erkekler aynılarını yapıyor? özgecan olayında facebookta her türlü ilgili paylaşımı yapan adamların 1 ay geçince karılarına kızlarına şiddet gösterdiğini taciz ettiğini görüyoruz burda bile taciz ile ilgili bir paylaşım yapsak taciz tecavüz kötü şeyler diyen adamlar 2 gün sonra mesaj atıyolar sanaldan ister misin diye bu nedir ya hiç mi utanmanız arlanmanız yok sizin

Güncellemeler:
3 gün şu siteye girmesem 10 tane sanal ister misin bakire misiin diye mesaj atıyosunuz p*rno sayfası mı burası gerizekalılar gidin o tür sitelerde takılın o zaman
bu sitede olmassboyleşheyy kullanıcı adlı birisi bu paylaşımımdan sonra bile bana hala mesaj atıp en iyisi sanal s*ks diye mesaj atıyo

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Neden bu kadar Çok kötüsün. Nasıl böyle bir şey söyleyebilirsin? Ne demek karşı çıkan erkekler aynılarını yapıyor 3-5 şerefsiz karaktersiz sapık yüzünden ne hakla genelleme yaparak böyle iğrenç bir suçlamada bulunabilirsin. Ben sana kadınların hemde çocukları eğitmesi gereken kadınların öğretmen olanların çocuk yaşta erkeklerle birlikte olduklarını bu haberlerle dolu sayfalarca bilgi gönderebilirim şimdi bir kadın olarak sende mi karaktersiz oluyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok çok haklısın, çünkü insanlar sosyal medyanın kölesi olmuşlar. Bir iki ay internet sitelerini bu tür olaylar ile ilgili fotoğraflar ve etkileyici yazılarla süslerler ama aslında hiç birinin umurunda değildir. Haberlerde spikerlerin bas bas bağırarak tecavüz edilip öldürülen kızın haberini sunmasını protesto eden erkeklerin çoğunun o tecavüzcülerden bir farkı yoktur, hemen hemen hepsi sokakta gördüğü güzel bir kızı kendinden yaşça küçük olmasına rağmen gözleriyle resmen tecavüz eder. Ve en deli olduğum şeyde şudur ki, bu olayı her yere yazıp paylaşan insanlar! Kadın haklarını korumak istiyorlarsa bunun lafla sözle olmadığını, klavye başından hiç bir halt elde edilmeyeceğini bilmiyorlar. Ancak yazarak savunurlar haklarını, sanki onları gerçekten okuyan birileri varmış gibi!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Değerlendirmende haklısın. Nasılım diye soracağınıza sizleri taciz edenleri ifşa edin gerekirse adli makamlara şikayet edin o zaman bakalım bu kadar rahat davranabilecekler mi? Siz bayanların sessiz kalması, korkması, ürkmesi ve kanunların bu konuda yetersiz kalması nedeniyle bu tür şahıslar cesaretleniyor, nasıl olsa sesiniz çıkmaz diye.

0|0
    0|0
  • onlar gizli- kiz avlamak pesinde bir erkek seks icin yapmayacagi sey yoktur buda sana hayat dersi olsun

0|0
    0|0
  • nediye herkesi aynı kefeye koyyuon hiç öyle şeyler paylaşmadım sosyal medya denen saçmalıkta insanın iyilik icinde olacak benım icimi herkes bilemez ben oraya yazdıgım insan değilim ben tanrının gördüğü ve sevdiklerimin bildiği bir insanım sosyal medya milleti bu hale getirdi internette herkes kral bakıyorsun gerçekte çakal

0|0
    0|0
  • Çünkü şerefsiz itoğluit onlar

0|0
    0|0
  • İki yüzlülüğe gerek yok. Öncelikle olayların gerçekten taciz mi yoksa tecavüz mü olduğu belli eden bir mekanizma kurulmalı. Türk adaletine güvenmediğim için. Düzgün bir mekanizma olmalı.

0|0
    0|0
  • Tecavüzün bahanesi olmaz
    Tacizin bahanesi olmaz

Erkegin adam oldugu ortamda kadin her zaman prensestir.

0|0
    0|0
  • Eeee, güzel ülkemi gör işte! :) Facebook ta o yığınla mesaj atanlar var ya, işte, onlar punduna düşürdü mü bir kızı tecavüz ederler. :) Herşey sahte ve her şey boş arkadaşım. Bizler adam olmayız!

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yalandır ya

0|0
    0|0
  • herkes değil sana öyleleri denk gelmiş

0|1
    0|0
  • bir bayan tarafından yolda tacize uğradım hala unutamadım