Suriyelileri Almakla çok iyi yaptık ama değil mi?

Hadi ülkeye gelsin diyordunuz koyun gençlik :D Adamlar bizim ülkemizin insanını o kadar rahat gasp ediyor ki bu en basiti hergün kadınlara taciz bıçakla yaralama vs vs birsürü olaylar Ama neyse Onlar konuşur Tayyar babaları yapar :D He ayrıca umarım koyunlara sesleniyorum burdan bu suriyeliler sizinde başınıza bela olur

Güncellemeler:
^^

0|1
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Ulan serefsizler adam öldürünce ceza yemiyo hastanede bizden öndeler okullarda ilk onlar iyi b*k yediler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ideolojik yanı kuvvetli karşı görüşlü arkadaşlar bu mesele yüzünden görüyorum sosyal ortamlarda birbirini yiyor ama
    birebir cezasını biz çekiyoruz kahırlarını biz çekiyoruz burada İstanbul'da
    otogar etrafındaki ilçelerde esenlerde bayrampaşada güngörende
    hiç abartmıyorum günlük dil arapça
    esenlerde "geçci" ilkokul ve ortaokul var bizim çocuklardan daha iyi şartlarda okuyorlar
    yine zengin olanları dolar üzerinden kira ödeyip evlerde oturuyorlar
    fakir olanları merterde tekstil fabrikalarını doldurdu
    yine fakir ve kimsesiz olanları sokaklarda yaşıyor
    kaç kere battaniye götürdüm betonda yatmayın dedim ama
    esenler metro önünde 2çocuk dönerek öldü
    özetle: durumu olanlar bizim hayatımıza ortak bizden iyi
    fakir olanları ise sokaklarda yaşayıp ölüyor...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Defolup gitsinler artık kimse bana tatlı su hümanistliği yapmasın bıktım lan!

0|1
    0|0
    • Aynen öyle ilkdefa haklısın mahmut abi

• Lan angelilosunmisn Nesin 3 sene sonra sende savaştan kaçtığında aç kaldığında başka ulkerin kapısına gittiğinde senin içinde aynısını hümanistik yapmasını desin millet seni almasinlar arkamda bombalar alevler patlaisn ailen ölsün de girermiyim o zmn o AC kaldığında. Tek derdin kaslı erkek mi olucak boş insansin

• @Merttt-taner Özelden penis fotonu attığını söyleyeyim mi burada? terbiyesiz senin ailen ölsün inşallha

• Her kişi kendi yaptığından sorumludur. Biz merhametimiz gereği vatanımızı açarız, ekmeğimizi paylaşırız. Çünkü bu insan olarak vazifemizdir. O kalkıp ekmek yediği kaba pislediyse, kucak açanlara ihanet ettiyse, bu onun karaktersizliğidir. Ama senin kalkıp bu tarz cümleler kurman çok yanlış. Hayat bu, hiç belli olmaz. Yarın öbür gün aynı şey bizim de başımıza gelebilir ve yardıma muhtaç bir hale düşebiliriz. Onun için ne olursa olsun, dili, dini, ırkı, rengi farketmeksizin yardıma muhtaç olana yardım eli uzatmak boynumuzun borcudur.

1|0
    0|0
  • Olan halka oluyor. Bastakiler yani suriyeliyi alanlar korumayla geziyor iste

0|0
    0|0
  • suriyelileri bilemicemde sen bu ülkenin insanlarına hangi sıfatla hakaret edebiliyorsun? bak ya hem sorunlardan bahsediyor hemde daha insanların özgür düşüncelerine bile saygı duyamayack kadar basit biri oluyorsun. Suriyeliye ne gerek var onların hepsinin yerine sen ve senin gibiler var zaten.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın Allah belasını versin hepsinin bunları başımıza açanlardan hakkımı helal etmiyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• her şeyi geçin bugün metrobüsler de mendil satan çocuklar , yarın büyüdükleri zaman mendil satmayacaklar.
    işsizlik bizim ülkenin baş sorunu (10 sene sonra o çocuklar 16 17 yaşlarında olacaklar aç olacaklar iş de olmayınca karın doyurmak için hırsızlık gasp yapacaklar.

cinsel açlıklarını sokakta ki kızlarla tecavüz ederek giderecekler.

yani asıl olaylar o suriyeli çocuklar büyükdükleri zaman olacak

0|1
    0|0
  • Montajdır o montaj inanmayın her gödüğünüze paralleller çalmıştır suriyeli demiştir :D

0|1
    0|0
  • bu hırsızlık olayının suriyelileri ülkeye almakla alakası yok bence. hırsızlık hep olan birşey. üzüldüm ben o kadar çocuk ölmesin ülkeye alsınlar ama bu kadar düzensiz olmamalıydı

0|0
    0|0
  • Malesef halk cahil adamlar muhtaç faso fiso ya savaştan kaçana kucak açıyoruz töremize örfümüze adetimize dinimize ters.
    Sonrada biz aç kalırız onlar bir bakarsın zengin olmuş. Bu cahil halkın kafasını koparmak lazım.

0|1
    0|0
  • Hakaret etmeye devam ettiğin surece goruslerin kale alinmicak

0|1
    0|0
  • Aynen zaten bizde yeterince hırsız tecavüzcü vardır fazlasına gerek yoktu aslında.

0|1
    0|0
  • taciz mi olum adamlar tecavüzcü hep mk ammm hastası çoğu lenetli insanlar

0|1
    0|0
  • Lan güzel kardeşim sende o durumda olabilirdin anan bacinla savaşta ortada kalsan senude almasalar napardin he ya çocuğu 5 sene sonra onlardan farkın olmucagimuz ne malum senin ulken çok mu güzel hırsızlık yapmıyormu

0|0
    0|0
    • ya he he keko uza.

• yarın 5lira için gece anan eve giderken umarım önünü keserler savaş magduru kardeşlerin o zaman aynı şeyi yaşadıgında kucaklaşırsın hadi bak dalgana.

• Sende bir kaç snee savas mağduru olarak umarım başka ülkelerin kapısını calaersin o çaresizliği yasarisn o zmn gorurum seni

Yükleniyor...