Arkadaşlık- Biraz uzun ama lütfen okuyup yorumlayın?

lisede çok yakın 3 arkadaştık sonra biri başkası için bizi sattı gibi bişey oldu sonra diğeriyle en iyi arkadaş olduk. okulun bitmesine yakın diğeri bize yanaşmaya başladı sonra aramız iyi oldu her neyse okul bitti sonradan yanaşan arkadaşımla aynı okuldayız şu an diğer en iyi arkadaşım başka bir şehre gitti okumaya. herneyse bu özetti diğer şehirde olan haftasonu bizim şehrimize geliyor. bana buluşalım dedi bende seve seve kabul ettim. geçen gün diğer arkadaşımız benimle bir yere gitmek istedi bende olabilir bakalım dedim ama yarın gidemeyeceğimi anladım ve sebebini de söyledim. o trip atmaya başladı sonra haksız mıyım diye üzülüp en yakın arkadaşımı aradım ve ikiniz de haklısınız dedi meğer diğeri onu aramış ve çoktan anlatmış cumartesi sabahtan ikisi gideceklermiş ve buluşmaya o da gelsin mi dedi bende bilmem dedim aslında ilk sadece ikimiz buluşalım istiyorum üçümüz yine buluşuruz ama daha önce benden habersiz buluşmuşlardı cumartesi gitmeyi düşünmüyorum ama arkamdan konuşup en yakın arkadaşım benden soğuyabilir diye korkuyorum SİZCE GİTMELİ MİYİM GİTMEMELİ MİYİM? Hevesim kırıldı şu an :(

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence gitmelisin bendé buna benzer bir olay yaşamıştım aksi takdirde fırsat verirsen diğerine en yakın arkadaşını kaybedersin sonrada onlar en yakın olurlar afedersin senide sutlarlar. Mutlaka git kimseye fırsat verme. hem sonuçta sevdiğin bir kişiyle vakit geçireceksin neyin kötüsü. Bu arada eğer bir süre sonra diğerinin arkadaşına yanastiginı fark edersen onu kıskandırmaya çalış mesela en yakın olanla gorustugunuzde foto falan çekin internete koyun vb.

0|0
    0|0
    • çok moralim bozuldu yani çoktan ona söylemiş ben kendimi söylediğim için suçlu hissederken. haklısın gitmeliyim ama peki okulda ona nasıl davranmalıyım? okulda da yalnız kalınca bana yanaştı beni saflığımdan yararlanıp okuldaki yakın arkadaşımdan uzaklaştırdı ben tatile doğru anladım bunu biraz geç oldu

• Okuldada iyi davran ama aynı zamanda ona bir şekilde kendisinin yalnız olduğunu düşünmesini sağlaki senin değerini bilsin her ne kadar bazen sinir olsanda sonuçta bir dönem sizde en yakın arkadaştiniz sevmesen bile seviyormuş gibi yap ama skn diğer arkadaşlarından kopma biraz politik ol herkese iyi davran

• evet bugün bunu başardım birkaç arkadaşım daha vardı onlarla da konuştum her ikisine de iyi davrandım

Yükleniyor...