Kızlar, sadece 1 kız yüzünden hepinizi genelliyorum bir akıl verin?

Çok çok çok uzun süredir tanıdığım bir kız beni aşırı derecede kırdı, özür dilemesi gerekiyordu dilemedi ve biliyorum dilemeyecek. Beni o kadar soğutup nefret ettirdi ki tüm kızlar hakkında kötü şeyler düşünüyorum. Bu böyle gitmez az yardım edin lütfen akıl verin

Erkeklere sorsam bırak hepsi aynı diyecek buna inanmak istemediğim için sadece kızlar diyorum.

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış insanlardan birine denk gelmen genelleme yapmanı gerektirmez o seni kırabilecek kadar seni gözünde değersizleştirebilecek biriydi her kadını aynı görmen saçma olmaz mı söyle düsün bir sınıftaki herhangi biri tembel diye herkesin tembel olduğunu söyleyemezsin eksik tümevarım yapıyorsun o zaman kadınlarda sokakta kadınlara tecavüz erkekler yüzünden her erkeğe tecavüzcü diyebilir neyse sana değer vermeyen birini gereğinden fazla düşünüp aklınıda kalbinide kendini de yorma

0|0
    0|0
    • Ya olay 20 yıldır tanıdığımı düşündüğüm bir kız. Hiç beklemediğim kişi 3 4 aydır 3 lafın 1 inde söylüyor

• Haklısın teşekkür ederim, düşünmeden hareket ediyor.

• Önemli değil kendini boşa yıpratmak sana hiçbir şey de kazandırmaz aklından bunu çıkarma

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla ben kendimi bildim bileli erkekleri sevmem belki de cevremdekiler kotudur ama iyi olanlari yok da diyemem insan inanmak istedigine kolaylikla inanir ve su bir gercek ki kiz erkek bu dunya kotulerle dolu ;-)

0|1
    0|0
  • Biz ne dersk diyelim sen inanmak istediğine inanacaksn ama şöyle diim bir elin beş parmağı da birbirinden farklı

0|1
    0|0
  • Bence genelleme çok yanlış. Tamam kötü zamanlar geçirmiş olabilirsin ama geçmiş geçmişte kaldı. Bırak, o kız demek ki daha yaptığı hatayı anlamamış ki özür dilemiyor. Yol ver gitsin..

0|1
    0|0
    • 20 yıldır ruhunu biliyorum dilemeyecek anlamayacak. O kadar sene tanımış olmanın düşündürdüğü bir şey var, başka bir kız yapsa 2. kere düşünmeden yolu gösteriririm

• Sen de diyorsun 20 yıl. Bu kadar sürede seni tanımış olması ve nelere kızıp nelere sevineceğini bilmiş olması gerekirdi. Tabii, arkadaşlığını kaybetmek istemiyor olabilirsin o zaman büyüklük sende kalacak ve hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediceksin.

• Saçma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...