Ajansa yazılmak istiyorum bir sıkıntı olur mu?

Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim, boyum 1.73 yüzü güzel bir kızım. Üniversite masrafları yüzünden ajansa yazılmak istiyorum. Alışveriş siteleri, gelinlik modellliği gibi şeyler için. Sizce bir zararını görür müyüm yani kötü bir ortam mıdır ajanslar? yardım lütfen

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• En basitinden dolandırılmış olursun , en karışığından kullanılabilirsin. Akademi mezunları dururken başvuranı çağırmalarındaki tek sebep ödeyeceğin 300 tl giriş ücreti saçmalığı. Sonra bekle yaz gelsin , ayrılacağım dediğinde de ayrılma tazminatı isterler , ödemem dersen de icra göndeririz der yine alırlar..

Girmeyin böyle işlere

0|0
    0|0
    • Anlamadım ben modellik ajansından bahsediyorum, akademi mezunları nerden çıktı?

• Çok teşekkürler yeniden zahmet edip yazmışsınız, işim olmaz artık ajanslarla

• Olmamalı , senin de hiç bir kendini bilen ve ailesine yaptığı işi açıklarken zorda kalmak istemeyen bütün diğer kızların da olmamalı...

Türkan Şoray tarzı keşif dönemi bitti çünki, tonla diploma sertifika isteniyor ve herşeyin kaydı tutuluyor, boş umut boş cep demektir amaç kazançsa da...

En İyi Kız Görüşü

• sana kalmış onca kişiden sana mı zarar gelicek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kötüye kullanılabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dene gör sıkıntı olmaz blindik yerler

0|0
    0|0