Hic evlenmeden olurmu :( :'( ?

Mesala 19 senedir benim hic sevgilim olmadi olanlarda bnle alay etti 😢😢😢😢oyuzden erkeklerden nefret ettim 😢😢😣 Arkadaslarim diyo asli olmicak diye bisi soyleme olur sevgilin diyolar bn olmaz diyorum zaten unidede universetede kimseyle muhatap olmam 😢😢😢 beyaz tenli siyahsacli minyon tipli bir kizim 😔😭😭19 senedir sevgilim olmadi bundan sonrada olmaz bn kimseyle konusmam zaten 😅😅canimin yanmasina izin vermem eskj basima gelen seyler yine basima gelmesin 😢😢

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• olur neden olmasin ben haric herkes sevilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bu sabah penguen belgeseli izliyordum penguenlerin biri ölmüştü ve bir sürü daha pengüen daha vardı hepsi tuhaf bilincsizce yaşam içindeler varliklari ne kadar gereksiz diye düşündüm hele şu ölen penguen buna üzülunür mü ölmese ne fark ederdi diye aklimdan geçirdim şimdi sen hic sevgilim olmadi diyorsun düşünüyorum gerçekten senin ölen penguenden ne önemin var ki ben sana ne diye üzüleyim ya da sen kendine ne diye üzülesin gerçekten bir penguenden farkimizi göremiyorum ve o kadar çoğuz ve gereksiziz ki hepimizin yok olmasi gerekli artık hic pozitif falan bakamıyorum herkes ölmeli bilinç bir kusur düşündesindeyim

0|0
    0|0
    • daha da düşündüm gerçekten bir şeylerin yani bizlerin veya diğer canlilarin var olmasi ya da olmamalari ne katar neye ne katar? işin ucunda tanri yoksa ben bu dünyayi rayina oturtamiyorum tanrinin varligini ögrenmekde zor çok karmaşik fizik dersine zamaninda ćok çalışmaliydim hic bir mantigima sigmiyor bu gezegen tüm varligin amaci her bir şey ne kadar gereksizlik var sadece içimizde olan mutluluk hormonunun salgilanmasi için yaşiyoruz... hepsi bu gibi başka hic bir amaç yok bu ne saçma salak bir gezegen yav

• yaş aralığı doğrumu?

0|0
    0|0
  • Sevgili olmadinda eski basina gelen nasil basina gelcek

0|0
    0|0
  • Kendini cinsel olarak tatmin edebilirsen ve yalnızlığıda seviyorsan neden olmasın. Belki bir yere kadar yalnızlık sorununu aile ile falan çözebilirsin ama diğer sorun önemli

0|0
    0|0
  • sevgilisiz hayat çok hojdur.

0|0
    0|0
  • Celiskili

0|0
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadı diyorsun eski başıma gelenler diyorsun beynin yerinde mi yegen

0|0
    0|0
  • benim de olmadı kanka. üzülme

0|0
    0|0
  • bana baacaksan beni alabilirsin yoruldum bu hayattan

0|0
    0|0
  • olur kanka neden olmasın :D benim de olmadı zaten

0|0
    0|0
  • Olur gider zamanla çok şeapma :D

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • erkekleri gel anlatayım sana ve öğren hata yapma.. normaldir sevgilin olmaman

0|0
    0|0
  • 19 senedir bekarız boşver sultanlıktır bekarlık :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar pesimist olma ummadığın anda biri çıkar karşına

0|0
    0|0
  • İyi tek sevgilisi olmayanlar biz değilmişiz :)

0|0
    0|0
  • Niye evlenmesin insan

0|0
    0|0
  • Asi olmak iydir iydir 😉 yalnizlik en iyisi bosver 😄

0|0
    0|0
  • eski başına ne geldi ki? hem hiç sevgilim olmadı demedin mi? o. O

0|0
    0|0
  • Üzülmeyin, millet ne derse desinler

0|0
    0|0
  • yaş aralığı doğruysa olmuş zaten

0|0
    0|0
  • üzülme ya elbet olur sevgilin beyaz tenin yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 19 senedir olmadı derken, zaten adam gibi bir sevgilinin olabilmesi için minimum 14-15 yaşında olman gerekiyor, ki bunlar bile tam anlamıyla sevgililik olmuyor. Senin şu an kaybettiğin hiçbir şey yok yani.

0|0
    0|0
  • sevgilim yok 3 gün dışındada hiç olmadı olmasınıda istemiyorum mutluyum :D

0|0
    0|0
  • Şart değil iyi bir mesleğin olsun birde kedin köpeğin yeter 😄

0|0
    0|0
  • Olur üzülme.

0|0
    0|0
  • Bence en guzeli ilk ve son olması

0|0
    0|0
  • Benim 20 senedir olmamıştı sevgilim bende denin gibi düşünürdüm ama oldu Kandıra'n çıkar illa 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...