Neden haketmediğim halde haksızlığa uğradım?

Bıktım artık bıktım. Benimle sinemaya gitti her şey güzel giderken o aklındaki insanı hissederek öptü ve bana dur dedi sonra devam etti. Sonra da yaşın daha küçük ve burada benim yerimde başkası olsaydı senden yararlanmak isterdi dedi. Ve neden peki hem bunu diyor hem de giderken belime dokunuyor anlamıyorum? Bir de hergün arardı beni. İçimde çok büyük kinler var. Gerçekten kimseye bu olaydan sonra güvenemiyorum. Bir de o zamanlar saçlarım kıvırcıktı benim gibi yaptı o olaydan 2 gün sonra. Ben o olayın olduğu zaman ter kalana dek ağlıyordum.Çok ağladım. Hala canım yanıyor 11 ay oldu ve o başka kadınlarla olmuş düşünün. Ve bana eski sevgilisine aşık olduğunu söyledi. Güya kendi elleri ile evlendirmiş ama bu öpüştükten sonra söylenir mi? Ben daha 17 yaşındaydım. Ne istedi benden şimdi cevap bile veremiyor biliyor musunuz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 26 yaşında ve hayata bak çok acınası bir durum ben 25 yaşındayım ve hiç seks yapmadım ve namusumu korudum diye belki yadırgıyorum ama sevgilinin yaşadığı hayat hiç örnek alınası bir hayat değil çünkü seks yoluyla bulaşan hastalıklar var ve daha bu yaşında hastalık riski taşıyor..

0|0
    0|0
    • Ben sadece hastalık bakımından eleştirebilirdim ve Eig için teşekkürler arkadaşım😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Büyük ihtimal seninle zaman geçirip diğerlerini unutmak istemiş ama yapamamış seni de atmış bir kenara işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o kaç yaşında

0|0
    0|0
    • 26 yaşındaa

• napacaksın amq?

• sordugun icin yardımcı olmaya çıkacaktım ama neyse özür dilerim

Yükleniyor...