Erkekler Beni Sevmezmi?

Bn cunku erkekler nefret ediyodum 8. Sinifa kadar hergun hepsine belalar okuyodum Sinifdaki dershanedeki oc lara 😠😠😠😠beni dovuyolardi bide beni rencide ediyolardi 😠😠 onlar yuzunden erkeklerden nefret ettim 😣😣😣Ama Seneye univerditeye gidicem gene boylemi erkekler 😢😢😢😢Gene ben hepsiyle kavga etmek zorundami kalcam 😔😔😔😔😔😭😫😫😫yeter artik ozaman cocukdular gene karsilik verebikiyodum simdi hayvan gibi oldular nasil savunucam beni unideki erkekler benj ezer ya da siddet uygulursa 😡😡9. sinifdayken kiz meslekde mutluydum ama 😊simdi erkek kstiyom sevgili olmak icin degil sinifda erkek olsaydi 😂hersey daha komik olurdu 😅😅😅😆😆😅😅😅😅

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir savunma sporuna git ve uzman ol. Kickboks sert bir spordur veya karete. Ama siyah kuşak falan ol yani. 1 senede olurmuş diyorlar. Sıkı çalışmayla.
    Kendini savunma işini ancak böyle halledebilirsin.
    Bu arada , tüm erkekler böyle değildir yaw. 😄😄😄
    Erkekler ile arkadaş olmak keyiflidir. Senin gereksiz yere elbiseni vs. kıskanmazlar, istemezler 😂😂😂
    Sen anladigim kadariyla erkeklerden, yaşadığım travmatik olaylar yüzünden sogumussun. Bence çok ileri boyuta vardiya bir psikolojik yardım al ve unutma : nasıl davranırsan öyle tepki alırsın! Aklında soru varsa sorabilirsin 😊😊😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...