Sevgilim tayt gitmeli mi?

Kız arkadaşım tayt giycem dedi yarin ama ben giymesini istemiyorum ve söyleyemiyorum çevreye guvenmiyorum herkes ona bakcam ve belli işte erkek milleti bakar neler düşünür neler ve ben ona giymiyeceksin diyemiyorum neden bilmiyorum ama giymesini istemiyorum , empati yapıp giymemesi lazim ama işte anlayın tayt giymemesi lazım herkes ona bakcak ve ben giyemezsin diyemiyorum bir yol gosterin :(

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Giyemezsin kadın diyip elini masaya vuracaksın o kadar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu nasıl bir tarzdır ya asjs. İstemiyorsan söyle kıza, çekiniyor musun anlamadım

0|0
    0|0
  • Kusura bakma kapali acik farketmez. Farketseydi eger arap ülkelerindeki kadinlarin %80'i taciz edilmezdi. Arastirma üzerine cikan sonuc oranini yazdim kafamdan sallamadim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Neden gitme diyemiyorsun o kismi ablamadim ben

0|0
    0|0
    • İşte yemiyo demek demem lazım çekingenim sanırım biraz baya istekli giyiyor

• Daha bu konularda bu kadar cekingensen ilerde neler neler isterde ezilir kalirsin

• Benim sevgilim giyemez

0|0
    0|0
  • Telepati yoluyla bunu ona anlatamayacağına göre söylemek tek çare :P

0|0
    0|0
    • Telepati yapmam lazim diğer turlu söylemek zor olcak ama hayırlısı soylicem bakalım

• giymemeli

0|0
    0|0
  • Yavrum zaten baksınlar diye giyecek.

0|0
    0|0
    • İşte bu yüzden istemiyorum giymesini

• E yani. Hiç giymesin, yoksa çevreyle alakası yok. Çıplak kadına herkes bakar... Taytta çıplaklıktır..

• Kalcasini falan kapatacak uzun bisey giysin. sende ne bicim erkeksin lan

0|0
    0|0
  • Giysin kanka belki denk gelirse bizde bakarız tampona

0|0
    0|0
Yükleniyor...