Herkesle iyi geçinmeye uğraşıyor musun?

Herkesle iyi geçinmeye uğraşıyor musun? Cevabın EVET ise bu durumun zorlukları ve sana kazandırdıkları nelerdir? Cevabın HAYIR ise bu durumun zorlukları ve sana kazandırdıkları nelerdir?

Herkesle iyi geçinmeye uğraşıyor musun?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Sevmedigim kisiler kendilerini bilir. Seviyor gibi yaptiklarimdan da mutlaka cikarlarim vardir, tipki onlarinda benden cikarilari oldugu gibi :D yani menfaat ugruna kurulan bir arkadaslik kisacasi. Hic sevmediklerimle de kesinlikle kavga etmisimdir ya da isim olmaz belirlo bir tanisma asamasindan sonra. Bana kazandiran seyler. Cogu zaman kendim gibi davranmam. Kasmam kendimi.. kaybettigim de.. hmm yok bir kaybim! 😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet. kötü yanı yüksek ihtimal suistimale uğranılıyor. şahsen bana öyle oluyor maalesef.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet geçinmeye çalışırım ama sevmeye çalışmam oyüzden kırılmıyorum çünkü önemsemiyorum +sı işime motiveyim eglenecegim insanlarda mevcut mutluyum kafam birşeye takılı değil çünkü

1|1
    0|0
  • Hayır tabiki

0|1
    0|0
  • Hayır uğraşmam

0|1
    0|0
  • Elimden geldiğince uğraşıyorum. Ama beni anlamak yerine kendine dönük olan kişilerle pek uğraşmıyorum. İletişim kurmuyorum. Herkesle geçirmeye çalışmak sürekli bir şeyleri gözardı etmeyi gerektiriyor. Buda insanı yoruyor.

0|0
    0|0
  • pek değil :/ çok zahmetli olur :/

0|1
    0|0
  • Hayır uğraşmıyorum, işime gelenle..

0|0
    0|0
  • Evet ama çok iyi değilim herkesle ama iyi gecinirim kötü olduğum pek olmaz

0|1
    0|0
  • herkesle iyi geçinmeye çalışmıyorum. iyi tarafı kafam rahat. kötü tarafı etrafımda samimi olduğum insan sayısı çok az. ki bu bana göre kötü değil. az olsun öz olsun en iyisi :)

0|1
    0|0
  • Ay evet ya, elimde degil. Cok sinir oluyorum kendime

0|1
    0|0
  • Uğraşmıyorum. Onlar uğraşsınlar.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir uğraşım yok herkes ederi kadar

0|0
    0|0
  • Normalde herkesle iyi geçinmeye çalışırım ama üstüme gelinirse 5 katı karşılık verebilirim

0|0
    0|0
  • İyi geçinmeye çalışırım ama çoğunlukla başaramam 😂

0|1
    0|0
  • İyi geçinmek zorunda gibi hissediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır
    Kazandırdığı yok aslında. zorluğuda kendimi iyi ifade etmek zorundayım

0|1