Benim anormal davranışlarım var. Ve bu davranışları hiçbir şekilde dizginleyemiyorum o yüzden bulunduğum toplumlarda hep anormal ve salak olarak görülüyorum. Ama akademik olarak başarılı ve zeki olduğumu söylüyorlar. Yinede akademik başarı her şeyi getirmiyor ve anormal hareketlerim yüzünden dışlanıyorum. Yakın arkadaşlarım bile rezil olduğumu hareketlerimi düzelmem gerektiğini söylüyorlar. Yoksa yanımızdan gidersin diyorlar. Ne yapayım hareketlerime engel olamıyorum çünkü ben buyum. Farklı birisi olamam. Çocukçada olsa hareketlerimden vazgeçemem. Rezil olmayı, adımın çıkmasını umursamıyorum. Ama etrafımdakiler çok umursuyor insanları. Onlar benden daha oturaklı ve olgunlar. Zaten olgun olmanın daha iyi olduğunu savunuyorlar. Bende davranışlarımla gösteremesem de düşünce ve duygusal açıdan olgunum. Sadece yansıtamıyorum. Sürekli rezil damgası yiyorum. Sizce hep böyle mi olacak? Toplumda kabul görmeyecek miyim? Arkadaşlarım bile sabredemeyecek mi bana? Yok mudur beni kabullenecek?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• boşver et ya insanlara ağzınla kuş tutsan yaranamazsın. Ne senin onlara ihtiyacın var, nede onların sana. Senin sana ihtiyacın var.

1|0
    0|0
  • Bosver insanlarin dedimlerini seni seven boyle sevsin anliyorum seni

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende senin gibiyim fazla çocuksuyum ama olgun olmaya davran yoksa herkes senin ezikliğini çocuksulugunu fark edıp benim gibi kullanmaya başlarlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...