Sizce kardeşim manyadi mi yoksa normal mi?

Kardeşim ygs sınavına girecek bu sene yani 18 yaşında. Tutturmus ben tip okumak istemiyorum oyuncu olmak istiyorum diye bende dedimki turkiye de sanatçılar 2 gun sonra ac kaliyolar sen kalıcı olacağını nerden biliyosun falan dedim o da demesin mi ben hollywood da oyuncu olmak istiyorum diye 😒. Normalde biri bana bunu dese kahkaha atarim ama çok ciddiydi manyak misin onlarda seni bekliyorlardi zaten dedim " abla hiç güzel olmayanlar var arasinda illa guzel olmaya falan gerek yok bunlar annemin uydurması"dedi. Sizce haklı mi ya da buni geçtim böyle bir hayal sizce de anormal degil mi? Bana kalirsa denemelerden dusuk almaya basladigi icin "ben unlu olmak istiyorum" diyo. Ama bana o geçen seneden beri istiyorum dedi. Hem Annemle kavga etti hem benimle off of...

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Pat diye oyuncu olunmuyor ona sağlam eğitim lazım. O kısımları bir araştırsın aklı başına gelir.

0|0
    0|0
    • Dinlemiyor iste beni hollywooda göturun tamamen şans isi falan deyip duruyor annem oradakiler hep para icin soyunuyor falan dedi ona ki bence hakli bu yuzden kavga ettiler illa unlu olmak edepsizlik falan mi diye

• Bu yaştan sonra çok zor. Maddi durumunuzda üst düzey değil herhalde. Zamanla olayların farkına varır elbet şimdilik biraz oyalayın.

En İyi Kız Görüşü

• İstediğini yapmasına izin vermezseniz hayatı boyunca mutsuzluğunun sebebi olursunuz bırakın kendi kararlarıyla mutsuz olsun hayatı deneyerek öğrensin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Çita baya yuksekmis ama hayat mücadeleyle herşeyi başarır insan ama oyunculuğun bir bedeli olacaktır bunu kaldırabilir mi bilemem

0|0
    0|0
    • Yaparim diyor ama yani ne özelliği var ki oyuncu olacak? Derslerinde başarılı kabul ama oyuculuk doğaçlama yetenegidir

• Yanı haklisin ama bellimi olur yetenek vardır belki

• İnanmak başarmanın yarısıdır. Bence destek çık hollywood daolmasa bile oyuncu olur kaç yaşında bu arada

0|0
    0|0
    • 18 bu yastan sonra ne egitimi ama? Ya da oyunculuk cok riskli degil mi

• Iste annem sonradan kafasini duvarlara vurmasini istemiyor cok pismanim diye...

• Neden pişman olsunki gencecik adam dha.. hata yapsin ama dersinide çıkarsın önemli olan bu.

• insan inanırsa yapaaarrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi evlenmeyi falan düşünmüyor bu sınav yüzünden :)

0|0
    0|0
  • 2 yonetmenin altina yatar olur unlu knka yorma kafani

0|0
    0|0
Yükleniyor...