Sizce ben neresindeyim. Boşluk-Türbülans-Bitiklik-Tükenmişlik Yardımlarınızı bekliyorum. ?

Başlıkta kısaca özetleyeyim dedim.
Ben Teoman Eskişehir Osmangazi Üniversitede hemşirelik öğrencisiyim.
Kendimi tükenmiş hissediyorum. Her ne kadar maddi bir sıkıntım asla olmasada ve istediğimi elde etsem de mutlu değilim. Yanlış anlamayın o şımarık insanlardan değilim.
Artık kimseye açılamamaya başladım. Bittiğimi hissediyorum.
Okul-Ev yapmaktan sıkıldım. İnsanların yanında durmak artık beni boğuyor. Daralıyorum herşeyden bitiyorum bitiriliyorum. Artık aldığım nefes yetmiyor sanki. Artık gökyüzü ciğerlerime dolmuyor.
Bunaldım ben.
Nasıl desem bilmiyorum ama insanlar dışardan mutlu görünüyor hepsi. El ele tutuşan sevgililer gülen insanlar.
Ben neden böyleyim. Neden onlar mutlu da ben değilim. Yoksa hepsi sahte mi?
Bugüne dek hangi insana güvendiysem de güvenimi sonuna kadar kırdı kazık atanı mı dersin menfaat güden mi vs vs vs...
O kadar çok kız arkadaşım oldu fakat hepsi birer birer gitti. Beni başka insanlara tercih edenler oldu. Oysa ki ne onları kırdım ne de ona benzer bir şey. Allah biliyor kırıldığım kadar kırılmadım. Artık güvenecek ve hayatımı sürdürecek bir insan arıyorum. Ama ya ben açılamıyorum ya da onların hiçbiri bana layık değil bilemiyorum.
Yok uğraş bul yok pozitif bak yok şunu yap bunu yap. Cevap yazan arkadaşlarım bunların ağızdan ve klavyeden yazılması kolay fakat yapılması sorun.
Eğer yardımcı olmak isteyen bir kişi varsa kız/erkek fark etmez. Sonuna kadar o yardıma muhtacım. İster özelden mesaj atın ister tel. no mu vereyim yeter ki yardımcı olun bana.
Artık rahatlamak istiyorum bunaldım ben her şeyden. Artık bu iş intihara kadar gidiyor ve bu konuda ciddiyim. O gün geldiğin de ise tek korkum onu yapamamak.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum. insanların sahte olduğunu biliyorsan neden hala onlarla mutlu olabileceğini düşünüyorsun? onun yerine bir mutluluk varsa bunun kendi içinde olduğunu bil. bırak insanların istediği gibi bir insan olmayı. sen kendi istediğin gibi bir hayat yaşıyor musun bunu sorgula. insanlar sürekli bir beklenti içinde olurlar. sen o beklentilere kulak asacağına kendi istediğin gibi bir insan ol. nasıl bir hayat hayalin varsa onu gerçekleştirmek için uğraş. bir amaç edin yaşarken. onu gerçekleştirmek için uğraş.

0|0
    0|0
    • Öncelikle teşekkürler.
      Hocam klavyeden yazıp şunu şunu yap demesi kolay ama yapılmıyor

• özgüveni olan her insanın yapabileceği şeyler bunlar. tabi halsizlik yorgunluk varsa bunlar seni zorlar. o zaman diyebileceğim birşey yok.

Yükleniyor...