Askerde ne olurum?

Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım şuanda lise sondayım liseden sonra üniye gidemezsem askerlik var boyum 1.72 kilom 85 askerliğimi ne olarak yaparım ermi onbaşımı yoksa çavuşmu bide askerde nereye düşerim batımı doğumu yoksa güneymi

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle adam olursun olamazsan senin ayıbın ikincisi nereye düşeceğin belli olmaz Allah bilir üçüncüsü patateste soyabilirsin çavuşta olabilirsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kanka boydan kilodan ne olacagı belli olmaz. madem sordun şunu söyleyim sakın çavuş, onbaşı olmak için gönüllü olma askerlik bitmez. er iyidir :)

0|0
    0|0
    • Çavuş veya onbaşı olunca niye bitmezki kardeşim

• onu pek bilmiyorum araştır netten erbaş paralı askermiydi acep.. bilemedim valla

• Teşekkür ederim yardımcı oldun

Kızlar Ne Diyor 1

• Mermi olursun anca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ailen nerede yaptıysa oraya düşersin sanırım bizim Sülale taaa Dedemin babasından beri Full Hakkari Dedem Hakkari, Babam Hakkari, Abimde Hakkari Diğer Abimde Hakkari, Amcamda öyle Hakkari batıda yapan yok :D

0|0
    0|0
    • Öyle şeymi olur kardeşim :D

• Sizin aileyi kara listeye almışlar herhalde :D

• Aynen :D Amcam kesin torpili ha bodrum kolaymı :D

• Ankarada yaparsın. Genelkurmay Başkanı olarak.

0|1
    0|0
    • Sen öyle yapmışsın galiba

• Ben öyle yapmadım da bilmiyorsan peşin öğren askerde ne olacağını girilen bilgilere göre sistem otomatik belirler bu biir. İkincisi nerede yapacağını da sistem otomatik belirler doğu da olabilir batı da. Bir diğer üçüncüsü düz lise mezunu adamsın ne olmayı düşünüyorsun er olcaksın tabi belki bir ümit sınava girer onbaşı olursun başka ne bekliyorsun.

• Düz lise mezunu olduğumu nerden çıkardın?

• Papates soyarsin mutfakta

0|1
    0|0
Yükleniyor...