Yalnız kaldım. Koyu seyler yasadim. Ne yapabilirim yardim lutfen?

Okulda arkadaslarimla cok buyuk bir kavga ettik. Beni suclu konumuna getirdiler sirf sinir olduklari icin. Simdi de sinifin diger kizlarina gidip sizin hakkinizda sunu dedi bunu dedi diyorlarmis. Aslinda demedigim kendilerinin soyledigi seyleri iletiyorlar beni kullanarak. Yalniz kaldim sinifin geri kalani onlara inanir diye korkuyorum. Ne yapmam lazim bilemiyorum yardim edin lutfen

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• bidaha bu kadar iyi niyetli olma

0|0
    0|0
    • Kesinlikle cok haklisin.. Ama simdi gunlerim nasil gececek onu bilmiyorum..

• zor bir durumda kalmıssın üzüldüm senin için. gerekirse kimseyle konuşma hatalarını anlarlar belki bakarsın onlar yine kavga eder. barışmaya çalışma sende onları birbirine düşürmeye çalış ortalık karışsın sen tek kalıyosan onlarda kalsın. sınıftan başka iyi bı kızla konuş anlat ona olanları berbaer herkese anlatın

• Ama onlar 2 kisi bana degil onlara inanabilirler.. Ve bir kizla konustum. Bosuna ugrasma herkese kendimi ispatlayacagim diye o zaman isin icinden hic cikamazsin dedi. Ne yapacagimi hic bilmiyorum..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• El ilanı bastırıp, gerçek durumu anlat ve okul girişinde dağıt herkese.

0|0
    0|0
    • Cok komiksin gercekten benim neden aklima gelmedi acaba cok dahice

• Okulda hit (bir numara) olursun artık. :)

• neden kavga ettin en başta?

0|0
    0|0
    • Iki kiz kavgaliydi arkadas grubumuzda ben de ikisinin de yaninda durmaya calistim. Sonucta benim ikisiyle de bir sorunum yoktu. Bana sorduklarinda senin de hakli oldugun yanlar var onun da diyordum ikisine de. Ve hatam da su ikisine de yakin davraninca bu ikisi de beni onlarin tarafinda zannetti. Sonra baristilar ve benim ikisinin de tarafinda olmadigim anlasildi. Bu yuzden bir olup bana saldirdilar resmen. Oysaki kotu bir seyler soylemedim. Ikisini de dislamak istemedigim icin yanlarindaydim. Dogrulari soyledim dokuz koyden kovuldum..

• o gibi durumlarda taraf olacaksın

• Taraf olsaydim daha da kotu olurdu su an durumum.. Hani barisacaklari belliydi sonunda o yuzden taraf olmamistim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...