Erkekler neden dadılık ya da ev temizliği gibi işleride yapmıyor?

kafalardaki "bu karı işi" "bu erkek işi" ifadelerini sallayıp da konuşalım.. en modern erkek bile nedense paraya sıkışmışsa eve temizliğe gideyim demez... aslında güzel para var o işte. erkek kuvveti bende olsa ya gider usta olurum ya da temizlikçi bu devirde. ( okumayacaksam)

halı yıkamak silmek cam koltuk duvar silmek hiçde kadın işi değil aslında.. bariz güç gerektiren işler..

bide dadılık var.. tamam burda iddialı değilim ama misal benim erkek kardeşim dadı osla çok başarılı olurdu.. çocuklarla öyle bir bağı var ki adam hayatını çocuklarla geçirmek için doğmuş gibi. tanıdığım çokça bakıcıda böyle bir havaya hiç rastlamadım.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Temizlik şirketlerinde kadınlar kadar erkekler de çalışıyor.

Normal şartlarda kimse erkek temizlikçi istemez.

0|0
    0|0
    • temizlik şirketleri işe alıp işçi olarak çalıtlıryor onu demiyorum. bireysel olarak. evlere giden kadınlar falan var ya

• Onu da söyledim aslında. Arz-talep meselesi. Kimse erkek temizlikçi istemediği için gidemiyorlar bence.

Ve kimse bir erkekğe çocuğunu emanet etmez diye düşünüyorum.

• Teşekkürler 😊

En İyi Kız Görüşü

• Yabancılar yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ya dogruda yani erkek gidip ev temizlesin erkek evin reisidir yani buyuyu para kazanan eve bakan her seyi dhsunen kadinini koruyan cocuklara kadin bakmali sefkat annelik hissi var kadinlarda

0|0
    0|0
    • dadılık karakter meselesi... bana hayatta çocuk verilmemeli mesela. sakin olmalı çok merhametli çok uygun erkekler tanıyorum ve ayrıntıda dediğim gibi kardeşim bu iş için biçilmiş kaftan. toplum yadırgayacak olmasa git anaokulu öğretmeni ol derdim ona. temizlik meselesi para için diyorum bende zaten. yani dokakta limon satarım derler ya. orda para yok :D para temizlikte.

• anladim yapanlar var araba yikiyolar

• Kaç para verecen onu söyle? 😄

0|0
    0|0
    • piyasaki hatunlar kaça çalılıyosa o kadara.

• Sen kaç para veriyorlar onu söyle ona göre yaparım veya yapmam diyeceğim
      Benim için para önemli çöpçülükde daha çok oara varsa çöğçülükte yaparım sıkıntı yok 😄

• yapanlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...