Çok aşığım ama ikimizde adım atmıyoruz?

O bana bakıyor bende ona. Onu çok seviyorum, aşık oldum ona. Sadece bakışıyoruz neden bana bir şey söylemiyor? bir yolu olmalı onunla konuşmanın. O cesaret nereden gelecek?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer ikinizde bir şey hissediyorsanız hani erkek adım atmalı evet ama sende seviyorsun biraz fedakarlık :) git bir konuş benden hoşlanıyor musun? bunlar konuşarak öğrenilecek şeyler kaç kaç nereye kadar.

0|0
    0|0
    • Gidip direk yüzüne öyle mi söyleyeyim? Bende o cesaret yok galiba...

• Arkadaşlarım bir adım attıysan tam at ve yanına uğra diyorlar ama ben birazda olsa kendimi geri çekmek istiyorum belkide benim onu düşündüğüm kadar ayrıntılı düşünmüyordur. Bir ya da iki gez geliyorumdur aklına. Sence bundan sonra ne yapmalıyım?

• Çok düşünme bee en azından ileride yaptım denedim dersin bir keşken olmaz yani sadece o yok ya gerektiği yerde bırakırsın zaten.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen yapcaksin baska yolu yok

0|0
    0|0
    • Ama ben kızım.

• Hayır nedense emin olamıyorum çünkü konuşmadım ama her gün görüyorum evimizin yakınında çalışıyor. Bana sürekli bakıyor kafasını çevirmiyor kolay kolay.

• O zaman biraz daha bekle emin olana kadar

• Nereden görüşüyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Yüz yüze ne telefondan konuşuyoruz ne de başka bir yerden sadece görüyorum onu uzaktan gözlerimizle anlaşıyoruz... İsmini biliyorum soyismini değil. Evini falan da bilmiyorum sadece bizim evin yakınlarında çalışıyor Beni sevdiğinden emin değilim ama ben tutulmuş olabilirim.

• Ne iş yapıyor?

Yükleniyor...