Para harcamadan eğlenip mutlu olmak mümkün müdür?

Bence mümkün.

Şahsen balkonda oturup gökyüzünü izlerken, yolda yürürken bile bedavaya mutlu olabiliyorum. :D

0|0
18|35

En İyi Erkek Görüşü

• eğlenip mutlu olmak için sizce paraya ihtiyaç var mı? Mürebbiyelerle eğitilen piyanoda resitaller vermeye odaklı bol hocalı çocuklar mı eğleniyor? Dostum para sadece araçtır.
    mevcudat.com/.../...kir-%C3%A7ocuklar-mevcudat.png

1|1
    0|0
    • Kelimesi kelimesine doğrudur söyledikleriniz. Para sadece araçtır dediğiniz gibi.

• Paranın doğurduğu sonuçlar bunlar işte. Her şeye rağmen kişiyle alakalı mutluluğun nedeni. :)

• Eig için teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Mutluluk ve para birbirine çok fazla endeksli şeyler değil, çocukları izlediğimde bunu farkediyorum ufacık şeylerle bile mutlu olabiliyorlar.

1|0
    0|0
    • Çocuklar gibi olabilsek bazen keşke. Dediğinin canlı örneği onlar. :)

Erkekler Ne Diyor 34

• Aman nazar degmesin

1|0
    0|0
  • Hayır değil. Para versem güzel yurtta kalır şehir manzarası izler ve odada tek kalırdım. Param olmadığından 4 kişilik iğrenç yurtta kalıyorum ve pencere manzaram da ise sadece donlar var.

1|0
    0|0
    • Hahaha :D Trajikomik bir durum. Tabi bu şartlar altında pek mutlu olmak mümkün değil. Ancak yurt dışında kendinizi mutlu etmeye çalışabilirsiniz. :D

• Onlar ya masallarda ya eski dizilerde var. Mesela çok iyi bir mimar ya da doktor kızın çöpçüyle aşk yaşaması mümkün mü? Değil. Gerçekçi olmak lazım bazen.

• Tabiki de. Olaya bu boyutta bakarsak gerçekçi olmaktan başka çare yok zaten.

• Bu bakış açısını seviyorum, nedense yanımdaki kişiden böyle birşey görürsem de ''yapacağımdan ya da beklediğimden değil'' gülümserim sebepsiz. En son 2-3 ay kadar evvel olmuştu bunu duyduğum :)

1|0
    0|0
    • Bende seviyorum. Böyle olmak insanın ruh halini de çok etkiliyor. Herkesin hissedebilmesini isterim. :)

• İnşallah gelir diyelim o zaman. :)

• Allah razı olsun :)

• Mümkün

1|0
    0|0
  • Bazı insanlar var zengin ama insanlığı, sağlığı yerinde değil.
    Bazı insanlar var fakir ama insanlığı sağlığı yerinde.

Sana bir soru ( Sen fakir ya da orta zenginlikte olup mutlu , saadetli, sağlıklı'mı olmak istersin)

Yoksa (Zengin, sağlıksız, ve mutsuz?)

Ve ayriyetten zengin olup mutlu olamayan insan çok insanı para mutlu etmez.

1|0
    0|0
    • Fakir ya da orta halli, mutlu, saadetli olmak isterim elbette. Para da gözüm olmadı hiçbir zaman. Dediğiniz gibi zenginlik her zaman mutluluk getirmiyor.

• hayatında inşallah hem mutlu, saadetli, zengin hepsi bir arada olması dileğiyle. iyi ks'ler.

• Amin, cümlemize inşallah. Sizede.

• Kahvede oralet ısmarlıyorlar çok mutlu oluyorum

1|0
    0|0
  • Mümkün

1|0
    0|0
  • Mutlu olabilen insan azken. Senin parasız mutlu oluyorum diyebilmen psikolojinle alakalı. Daima psikolojini pozitif tut

1|0
    0|0
    • Kesinlikle psikolojiyle alakalı, haklısınız. Çok şükür ki pozitifliğimle bu haldeyim.

• Para harcamadan da mutlu olunabilir

1|0
    0|0
  • çocukluğunu hatırla paran yoktu lakin her günün diğerinden daha zevkliydi sevgilinle çocuk olmalısın işte huzurda mutlulukda budur

1|0
    0|0
  • mümkündürrr

1|0
    0|0
  • mumkundur tatlı ye

1|0
    0|0
  • Tabi mümkün motorumu alıp gidiyorum sahil kenarına oturuyorum dalga seslerini dinliyorum takıyorum kulaklığımıda ohhh dünya yansa tikimde değil o derece huzurluyum :D

1|0
    0|0
  • Bende bende

1|0
    0|0
  • Bencede

1|0
    0|0
  • Formülü ne bunun bana da söylesene ya :)

1|0
    0|0
    • O anın tadını çıkarabilmek gerek bence. Mutlu olabilmek için büyük şeyler beklemedikten sonra böyle basit şeyler huzur verip mutlu edebiliyor. Hissedip o enerjiyi yakalamak püf noktası. :)

• ne yaptın, müdür

1|0
    0|0
  • Evet parasız yüzlerce mutlu olma şekli var herşey içinde bitiyor

1|0
    0|0
  • Mutlulugu parayla aramak gerekmiyor ki

1|0
    0|0
  • Mümkün tabi hayatın tadını cıkar sadece

1|0
    0|0
  • elbette mümkün

1|0
    0|0
  • yav ablacım senin gibi düşünen kızlar hangi ülkede yaşıyor. karanlıkta filanmı ortaya çıkıyorsunuz ya.

biz dolaşırken hiç senin gibilere rastlamıyoruz. sizin gibileri saklıyorlarımı be

:-)

0|0
    0|0
    • Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. :) Belki böyle insanlar fazla olmadığı için ya da böyleri şeyler dile getirilerek öğrenilir, konuşulmadığı için de ortalıkta görünemiyoruzdur. Dileğim küçük şeylerle mutlu olan insanların artması yönünde. :)

• Mümkün tabi afer

1|0
    0|0
  • sen bir insanın gözlerine ve hal hareketine bakıp düşündünmü :) :)

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • değil!

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Değildir.

0|0
    0|0
  • Zenginlerin hepsi çok mutlu. Düz mantık:))

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...