Başörtüye karşı bitmeyen nefret neden?

İnsanlar herşeyden önce başörtülü de olsa karşısındakinin bir kadın olduğunu anlayamıyorlar yaptıkları herşey büyük bir suçmuş gibi insanların gözüne batıyor. Başörtülü diye yaptıkları en küçük şeyi bile büyütüyorlar. İnsanlar bunu anlamıyor müslümanlık sadece başörtüsünden ibaret değildir ki herşeyi onların sırtlarına yüklüyorlar. Geçmişte birşeyler oldu bitti halen neden sevilmiyorlar?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Düşüncen de haklısın ama bazı başörtülüler genel yorum yapmak istemiyorum baş örtünün altına gizlenip her türlü her şeyi yapıyorlar onlar yüzünden gerçekten tesettürlü olanlar zan altında oluyorlar insanı başının açıklığı veya kapalı olmasıyla yargılamamamız gerekiyor ama toplum yargılıyor maalesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Firavun'un öldüğünü kim söyledi ki?
    Ölmedi ve ölmeyecek.
    Kıyamete dek yaşayacak Firavun.
    Bazen başörtüsü düşmani olarak çıkacak karşımıza. Bazen de ezanı 18 yil boyunca bu topraklarda yasaklayan isim olarak...
    Ama hep olacak. Tabi karşısında bir Mûsâ da olacak...

0|0
    0|0
  • Cunku dinci akaape den itibaren bas ortusu dini unsur olmaktan cikarildi
    Bas ortulu masum acik ise o. Pu dendi
    Bas ortusu dindarlik degil dincilik faaliyeti haline getirildi

Meme popo belli ama kafa kapali bir kisi dincidir

Anneler ananeler gibi kapanana ben laf soyleyen hic gormedim

0|0
    0|0
  • Gavurluktan

1|0
    0|0
    • aynen en doğrusunu dedin :)

• onlar işine geldiği gibi yaşar birde milletin hayatına karışmayı marifet sanır

• bu islamiyet kuruldu kurulalı böyle oldu böylede olucak firavunlar tükenmeyecek...

• Maalesef ki bu böyle. şeytanlaşmış insanların başörtüsü gibi dini gerekliliklere karşı gelmeleri gayet doğal. önceden karşı çıkıyorlardı şimdide karşı çıkıyorlar. Dini ritüel olduğunu söylüyorlar. bunun arkasına sığınıyorlar. başını örtenlerin moda gereği örttüklerine emin olmuşlar. Ne yazıkki bu böyle. artık kimse onları görmüyor. insanlar isteği gibi başını örtüyor. Dini gereklilikleri hayatlarının her alanında istedikleri gibi yaşayabiliyorlar. Olması gerektiği gibi.

0|0
    0|0
  • Laik bir adamım isteyen istediğini giysin.

Başörtüsüne laf söyleyen de var
    Saçı açığa laf söyleyen de

0|0
    0|0
  • Onların nefreti başörtüsüne değil Allaha...

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başörtüsüne karşı değilim.. Kafayı kapatıp daracık giyinen , erkeklerle flörtleşen , kapalı olmayan herkese günahkar gibi davranan zihniyetlere karşıyım... Hakkıyla kapanana da saygı duyarım helal olsun derim.

1|0
    0|0
  • Ben açığım ama başörtüsü ne karşı değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...