Erkek kardeşim sorun olurmu?

15 yaşındaki kardeşimin davranışlarından şüpheliyim. benimle sakalaşırken güreş durumunda buluyorum kendimi. o anki tavrı sanki kardeşim değilmiş gibi geliyor.
acaba yaşının verdiği adreanilindenmi diyorum.çok açık yazamıyorum belkide ama ne demek istediğimi anlayn olmuştur. nasıl bir tepki vermeliyim?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ergenligin verdiği iç gudulerden istemdışı kendini bu pozisyonda buluyordur çok üzerine gitme mesafeni ona belli etmeden koy her erkek çocuğunda olur bu serbest yetistirlme tarzından 10 yaşındaki çocuk bile annesinin bacağına falan sürtünür kendini keşfetme dönemidir tedirgin olmakta haklsn ama merak etme bir kaç sene içinde yaptgnin yanlış olduğunu anlar bir de internet ortamında ensest ilişki yayılmaya baslaidkca çocuklar bu hikâyeleri okuyarak etki altına giriyor bunun sonucunda bu. noktaya geliyor ama olgunlaşma döneminde yaptığının doğru olmadığını anlcak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence onu karşına alıp açık açık konuşmalı ve olmadi mi mesafeli davranmalisin.
    O senin kardeşin sonuçta.

1|0
    0|0
    • mesafeli olmaya çalışıyorum, ne kadar olmaya çalışsamda aynı odayı paylaşıyoruz maalesef. konuşma olayına gelince bilemiyorum nasıl konuşulur.

• EİG içi tşkler 😄😄😄

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu yaşlarda aslında normal gibi görünsede altında farklı şeyler yatan bir sorun.. erkek kardeşin bence bunu bilerek yapıyo afedersin ama cinsel dürtülerden kaynaklı dikkatli ol lütfen bu ilerde sapkınlığa dönüşebilir... bazı gençlerde bu sorunlar zamanz aman kendini gösteri özellikle kapalı olan baskı altında olan ya da karşı cinsle ilgili arkadaşlık kuramayanlarda görülen tipik bir davranış lütfen hareketlerine dikkat et bu konulara izin verme.. Bunu direk kendisine açıklamadan o şakalaşmaları istemediğini belirt hissetirme yoksa çok daha farklı düşüncelere sevkedersin..

0|0
    0|0
  • ben anladım seni tamamen yaşı gereği suçlamamak lazım ama ona göre davranmalısın

1|0
    0|0
  • Biraz uzaklaşın birbirinizden.

0|0
    0|0
    • mümkün olduğunca. aynı oda sıkıntımızda var

• Aşağıda iğrenç yorumlar okudum. Tamam kardeşler. Tabiki aklına getirmek istemez kimse. Ama bazı insanlarda bunun algısını oluşmayınca sıkıntı oluyor. Bu kardeşimizin sıkıntısı ciddi sıkıntı. Kardeşimizde önlemini soruyor. Kardeşi ergenliği atlatınca oda bilincine erişecek bunun ama erişememiş şu an ne yani illa iğrenç yorum yapmak mı lazım ya da öldürsün mü kardeşini.

• Anladım ama en azından oda değişikliği gibi bir şeylerle kardeşini salona alabilirsiniz.

• hepimiz ergen olduk ben senin kardeşinden başka ablasının ya da kız kardeşinin üstüne atlayan mahluk görmedim. Xper1 ilk soru kardeşim üstüme çıkıyor nasıl tepki vereyim. Milleti t*şak donanmasına aldınız hepten.

0|1
    0|0
  • Yağlı güreş yapın asıl amacı belli olur

0|0
    0|0
  • @esrakılıç kardeş ergenlik olduğu için belkide ne bilim yani. mesafe koy derim ben. iyiliğin için yani kardeşim.

0|0
    0|0
  • Ben tek cocugum bilemem de durumu, ergen ya bu simdi durduk yere bile kalkar iner kendin bile anlayamazsin sebebini oyle bisey fark edersen hemen suphelenme cocuktan

0|0
    0|0
  • başka nasıl davranışları var

0|0
    0|0
  • fışkırtacak bir yerlere gidişat kötü

0|0
    0|0
  • biraz daha detay verirsen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Gelişine bir tekme at bak bida sırnaşır mı

0|0
    0|0
  • arana mesafe koy kardeşinde olsa mesafeli olmalısın. Yoksa kötü sonuçlar doğurabilir.

0|0
    0|0
  • bence sende bir sorun var, ne kadar iğrenç bir düşünce, kardeşin o senin

0|0
    0|0
  • hööyyytt ulan beni mi si. ecen diye tersle utanır

0|0
    0|0
  • Biraz daha gözlemle gidişata göre hareket edersin fevri birşey yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ergenlik heyecanı geçene kadar arana mesafe koy. El şakası sevmiyorum dokunma bana de.

1|0
    0|0
  • O senin içinin fesatlığıdır

0|0
    0|0
  • mesafe koy tekme salla kız bağır gibi yorumlar okudum hayır bu kardeşini nefret ettirir sadece sen onun yanında ol hududunu bildir yeter abla anne gibidir sözünü uygula ona saçına başına karış şakalaşma yönlerini değiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...