Detaydaki gibi bir durumda tacizciden siz şikayetçi olur musunuz?

Size veya karilariniza, kizlariniza bir adam yolda giderken organini gösterip korkmasina sebep oluyor. O ara oradan gecen polisleri durdurup şikayetçi oluyorsunuz. Adam daha sonra size bir özür ve pişmanlık mektubu yaziyor. Öğretmen olduğunu ve görevden alinacagini çok pişman olduğunu şikayetçi olursaniz eşinin de yikilacagini universitede okuyan kardesine o yardim ettigi icin artik oyle birsey yapamayacagini ailesinin dagilacagini ve kayinpederinin kendisini vuracagini vs anlatan bir mektup yaziyor. Siz bu durumda bu adama aciyip sikayetinizi geri alir misiniz yoksa cezasini ceksin mi dersiniz? Olay bir arkadasimin kiz kardeşinin basima gelmiş. Biz şikayetçi olmasından yanayiz.

1|0
17|25

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayet olunmalı tabiki öyle bir sapığın varlığından ailesininde haberi olmalı onlar onu öyle kabullenmiyorken onun özürünü kabul etmiyorken ben hiç alakam olmamış aksine tacize uğrayan taraf olarak neden kabul edeyim ki?

Ayrıca bu tür adamın sözüne nasıl güvenebilirim ki? Cezasını çekmeli ki bir daha tekrarlamasın gerçi hoş ülkede ceza diye bir olayda yok gerçi o da ayrı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öylelerinin öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği yapmaya hakkı yok! Ayrıca bugün öyle der sallar yarın başkasına yapar. Yapmadan önce düşünseydi tabi eğer doğruysa söyledikleri!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kayınpederinin vurmasını beklemem ben.

0|0
    0|0
  • Bence şikayetçi olmasın; ama içini soğutana kadar ağız burun dalsınlar, çoluğunun çocuğunun suçu yok, yazıktır; ama kallavi bir dayak atılabilir, evet atılabilir.

haşırt.

1|0
    0|0
    • Peki bu adam yarin bir gün başka bir kiza aynisini veya daha fazlasini yapmaya kalkarsa onun vicdan azabi nasil olacak?

• Agshs ben yine de dayaktan sonra bir de devlet babanin dönmesinden yanayim 😁😁

• Bence önce biz dövelim, sonra yine biz dövelim sfsbdg

• Apaçık acıtasyon.
    Acındırmak için kim varsa saymış.
    Cezası neyse çeksin beni ilgilendirmez.
    İyi insan olsaydı öyle şey yapmazdı.
    Kötülere ise acımam.

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz adamın bahaneleri.

0|0
    0|0
  • Evett bro

0|0
    0|0
  • Şahsen kız kardeşim yok ama egerki buna benzer bişey başıma gelirse evden av tüfegini alırım onunla atış talimi yaparım polisi boşa yormam

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun cezasını çekmeli.

1|0
    0|0
  • Olmaları gerek

0|0
    0|0
  • Şikayetçi olsun. Hatasını anlasın. Ben olsam büyyük konuşmayayım ama o adamın kırılmaeık kemiğini bırakmam

0|0
    0|0
  • kesinlikle şikayetçi olunmalı. Hiç acımayacaksın böyle insanlara. şöyle düşün sen affettin şikayetini geri çektin. başka birisine aynısını yaptı küçük bir kıza ve kızın psikolojisinin bozulduğunu düşün.

0|0
    0|0
  • Soyledikleri yalan hepsi birarada olsaydi o oyle bisey yapmazdi

0|0
    0|0
  • Pişmanlıktan dolayı yapılan bir savunma bu. Gerçekliği bile tartışılır. Şikayet edilmelidir.

0|0
    0|0
  • Taviz tavizi dogurur... sikayetci olmazsaniz tekrar yapacaktir...

0|0
    0|0
  • Böyle biri öğretmende ve bunları yapıyor! Düşün öğrencilerin halini. Üstüne birde millieğitime şikayette bulunmalı bence

0|0
    0|0
  • O adam videoya cekip nette paylaşıyo o anları

0|0
    0|0
  • eşek sudan gelinceye kadar dövüp sonra şikayetçi olurum. yaparken düşünmemişmi puşt :d

0|0
    0|0
  • o haltı yerken bunları düşünmemiş mi o eşini kardeşini işini düşünen adam bunu yapmaz zaten

0|0
    0|0
  • cezasını çeksin şerefsiz

0|0
    0|0
  • şikaytçi olunmalı acitasyon yapıyor sapık

0|0
    0|0
  • Öğretmen klanları gorduk sonu ne oldu tüm turkiye biliyor. Tabiki de şikayetçi oluruz

0|0
    0|0
  • Elden para alin sikayet etmeme karsiligi ;)

0|0
    0|0
  • Belkide yalandir hepsi şikayetten vazgecmesin

0|0
    0|0
  • Affetsin

0|0
    0|0
  • Olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Zor bir durum (( Normalde şikayet etmesinden yana olurdum, ama eğer adamın söyledikleri doğruysa acırdım. Böyle birşeyi yapan normal insan olamaz, zaten adam hasta.
    Adam belasını bulsun, ama benden değil. O yüzden ben olsam, şikayetimi geri alırdım.

0|0
    0|0
  • böyle bir şey yapınca görevden alınacağını baştan biliyor demektir. Şikayetçi olurdum.

0|0
    0|0
  • Geri almam elbette. Ailesi varmış da, yeğeni okuyormuş da... Peh.

0|0
    0|0
  • son pişmanlık fayda etmez önce düşünecekti onu şikayetimi geri çekmem

0|0
    0|0
  • bencede madem işinde gücünde biri neden böyle pislikler yapıyo yaparken düşünmeli bende şikayetçi olurdum

0|0
    0|0
  • sikayetci olmazdim

0|0
    0|0
  • hemen

0|0
    0|0
  • Şikayeti çekmem

0|0
    0|0
  • Hayır geri almam.

0|0
    0|0
  • Cezasını çeksin tabikide şeyini meydana sergilerken utanmıyomuydu

0|0
    0|0
  • çeksin cezasını köpek.. Madem ailesini o kadar düşünüyordu en basından yapmyacaktı..

0|0
    0|0
  • Tabiki olsun. Eşi varmış bide pislik.

0|0
    0|0
  • Şikayetçi olsun cezası neyse çeksin

0|0
    0|0
  • şikayetçi olmak lazım bunu yapan birde ogretmense yanı..

0|0
    0|0
  • bencede şikayetçi olunmalı.

0|0
    0|0
  • evet bencede şikayetçi olmalı. kendini acındırmış resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...