Neden turkiyede insanlar dini hakkıyla yaşamıyor inanmıyor? Ateistlerin ateist olma sebebi nedir?

Çok merak ediyorum Şu an turkiyenin en az %50 si inancı zayıf müslüman neden

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• BU ULKE IKI KITABI OKUMADIGI ICIN BU HALE GELDI.

1-KUR-AN'I KERIM (OKUYUP ANLASAYDIK DINI KULLANDIRMAZDIK)
    2-NUTUK (OKUYUP ANLASAYDIK DUSMANI TANIR; VATANI SATTIRMAZDIK)

YILMAZ OZDIL

0|1
    0|0
    • Bu 2 kitabı ayni kefete koyan insanla isim olmaz osmanlı tarihini selçuklu tarihini metehani neden kimse öğren demiyir

• Osmanli tarihini ve Selcuklu Tarihini okullarda bilem ögretiyorlar, bu neyin kafasi?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de merak ediyorum, geçen bir geceye katıldım kapalı bayanlar şort giyip geceye geldiler kendimi rahibe hissettim.

1|0
    0|0
  • ahlakla yaşamak daha güvenli bence direk onu deneyelm

0|0
    0|0
  • çünkü rabbim dinde zorlama olmaz demiş dini bile seçme hakkını bizlere vermiş öyle ki doğru yolu kendimiz bulalım diye... dini zayıf olanlara rabbim hidayet versin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İman-ı taklidi yaşıyor da ondan..

Nedir iman-ı taklidi?

Annesinden babasından etrafındaki toplumdaki geleneklerden bilmek..

Yani taklit ederek yaşamak..

İman-ı Hakiki ise, Yaradanı'nı hakkıyka bilip iman etmektir.. Hiç bir şek ve şüpheye düşmez, adeta Allah'ı görür gibi yaşar..

Neden ibadet ettiğini bilir, neden bu dünya da olduğunu bilir ve nereye gideceğini bilir ona göre yaşar...
    #Vesselam

0|0
    0|0
  • Allah öyle yaratmış. Allah' ın bizim aklımızın ermeyeceği bir nizamı var. Sorgulamak şirke girer.

0|0
    0|0
    • Yok tövbe hasa kaderi sorgulamiyorum tabiki kaderde vardı ama neden oluyor buna ne vesile oluyor

• Seni ne ilgilendirir ki. Sana ne insanların müslüman olup olmamasından herkes özgürce yaşamakta özgürdur herkes senin gibi olacak diye bir şey yok.

Yahu siz muhafazakâr tipler acinacak haldesiniz.
    Siz muhafazakâr insanlar o kadar içi kin ve nefret dolu kisilersijiz ki kendinizden olmayan sizin gibi olmayan herkese düşman kesilen içi boş badanali duvarlarsiniz

0|0
    0|0
    • Yav bir soru sordum sadece merak tan su sorudan kini nasıl çıkardı neden kin duyuyum onlara barı mezarı kaz toprağında at ustume birinemi kizdin bütün kinini banami kustun nettin sennotke

Yükleniyor...