Çildırmak üzereyim Allahın belası dayım çocuğuyla ve karısıyla her gün bize geliyor ne yapmalıyım?

Ben zaten fazla samimiyeti sevmem bir de bize geldiği gibi bana laf çarpıtmalar hakaret etmeler bıktım!

Güncellemeler:
Fikri olan
Beyfendiler Hanım efendiler kusura bakmayın da bazılarınızın yazdıkları anlamsız.

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• hanenden kovmayı bıleceksın.

0|0
    0|0
    • Evin reisesi ben olduğum da bir tanesini bile sokmayacağım zaten.😁

• Olup olmamasına müsade ette ben karar vereyim. Katılıyorum ikinci söylediğine.

• reis taka kaptanına denir. evdeki anlamı mecazidir ve kadınlar için değildir.

En İyi Kız Görüşü

• Çatlat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle dayı da olsa teyze de olsa size gelmeden önce bir arayıp ''Müsait misiniz? Size geleceğiz.'' demesi lazım. Eğer bunu yapıyorsa ve ailen de olumlu cevap veriyorsa yapabileceğin tel şey ailene durumu izah etmek. Onlar da senin huzurunu düşünerek gerekeni yapacaklardır.

0|0
    0|0
  • Siktiri çek :)

0|0
    0|0
    • Elimde oosa.☺

• Evliysen eşine söyle mudahele etsin değilsen anan bir önlem alsın ya da baban baktın bulaşmıyor kimse sende yandan ufak ufak laf sok dayına

• @HasekiHurrem ya şimdi şöle bişey var. gelip gidicekler. onabişey yapamazsn. ve evlendikten sonra asıl kopabilirsin eve gidip gelmelrine.

0|0
    0|0
  • Dayın o senin saygılı olmayı bileceksin ha sevmiyorsan davranışlarını he he tamam de odana çekil pek yüz verme

0|0
    0|0
  • Odana çekil kapıyı kitle şahsen ben hoşgeldiniz diyip odama kapanıyorum. Seni anlıyorum

0|0
    0|0
  • ne diyor mesela?

0|0
    0|0
    • Markete gidicektim babama bilgisayarımı kaldırmasını söyledim rica ettim dayım sen bilerek mi yapıyorsun diyor gel de sinirlenme.

• arkadaşım boşver belki annenin babanın sana verdiği değeri kıskanıyor ondan böyle yapıor

• Belkide. Desteğin için sağol.☺

• Annene söyle bu adam beni rahatsız ediyor de, sktiri çeksin oda.

0|0
    0|0
  • Neden bela okuyosun ki

0|0
    0|0
  • kov gitsin

0|0
    0|0
  • Ergenlikte olur

0|0
    0|0
  • Niye cekemiyolar seni

0|0
    0|0
  • Yuz verme muhatap olma

0|0
    0|0
  • Su an yas itibariyle tahammüln olmayabilir normsl bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eskiden sürekli benimde dayım gelirdi. Kovmuştum 😳 Çocukluk aklı işte. Hakaretlerin altında kalma bence. Laf söylemelerine de izin verme. Sende bişeyler söyle

0|0
    0|0
  • Valla diyecek bisey bulamadim ama soruna cok guldum 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...