Böyle bir kız ile evlenirmiydiniz?

uzun boylu sarışın renkli gözlü zayıf kalçaları dolgun çok kibar ve nazik aklı başında terbiyeli biraz saf ( çirkef olmayan ) hafif cilveli ev ve mutfak işlerinde becerikli fakat transseksüel yani cinsiyet değiştirerek kadın olmuş hiç bir erkekle ilişkisi olmamış namusuna düşkün fiziği güzel bir kız kısaca ev kızı olmuş birisi ile evlenirmiydiniz yoksa herşeyi mükemmel olmasına rağmen cinsiyet değiştirdiği için asla evlenmem mi derdiniz?

• evlenirdiim
    4% (1)15% (3)9% (4)Oy Ver
  • evlenmezdim
    76% (19)70% (14)73% (33)Oy Ver
  • eğlenirdim
    20% (5)15% (3)18% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncellllllll :)

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• tamda yok çyle bir kız diycektim ki :) yinede yok muş :)

0|1
    0|0
    • aynen yok varsada biz tanımıyoruz knk :D

• yemek yapmasına bağlı malum şimdiki kızlar pek beceremiyor yemek işini :D

• tamam bulursan kaçırma :D

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmezdim ama cinsiyet değiştirdiği için değil. ya da eğlenmelik gördümden de değil.

0|0
    0|0
    • neden peki :)

• Evlilik fikri evlenilecek ya da eglenilecek kız ile alakalı olmamalı. Yukarıda hiç aşktan sevgiden bahsetmemişsin. Kişisel özellikleri ( yemek yapması, konuşması, oturup kalkması) sana göre daha ön planda. Demiş olsaydın daha önce hiç yaşamadım duyguları yaşadım onunlayken dünyalar benim oluyor ayaklarımı yerden kesiliyor. Bakışları heyecanlandırıyor. İşte bu aşktır. Karşındaki bunları sağlayabildi mi sende? Yoksa aklının bir köşesinde daha önce erkek olduğu fikri yüzünden bu duyguları yaşamaktan çekindin mi?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Uzun boylu sarışın kızı ne yapayim.. ://

0|1
    0|0
  • Evlenmem

0|1
    0|0
  • Erkek olmasa evlenirdim..

0|0
    0|0