Arkadaşlar Kendi dükkanimda HIRSIZ muamelesi Görüyorum Bakar mısınız ?

Arkadaşlar annemle birlikte dükkan işletiyoruz. Dükkan benim adıma vergisi cartı curtu. Ama hesap işleri para alış verişini annem yönetiyor. Dün pazardı eve erken yolladım. Bende 7 gibi kapattim eve gittim. Ben kasada sana 50 lira bırakmıştım hiç mi is olmadı. Beni mi kandıyorsun diyor. 15 liralik is yaptim sonra onlada yemek yedim. Az önce tartıştık yine. Bana güvenmiyorsan dükkanı birakma bana dedim. Bana açık açık güvenmiyorum dedi. Ne yapicam ben? Kendi dükkanımda hirsiz oldum mk. 15. lira için. Kavga ettik. Siz olsanız ne yaparsınız yardim edin lütfen ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• onlarla konus... ve baska is yap... aileni kirma is cok nede olsa!!!
    kotu bir durum ama anlarlar siz yapmadiginizi... !

0|1
    0|0
    • Ortada olan bir eylem yok zaten kazandigimla yemek yedim ban anlatmaya çalıştığı sanki ben 15 liradan fazla kazanmışım parayi saklıyor muşum gibi

• tesekurler:)

• Rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam 15 tlyi alır suratına çalardım al paran kadar konuş kendi dükkanımda cebime harçlık alamıyorsam yemek yiyemiyorsam s*****m böyle işi diyip gider iş bakardım

0|1
    0|0
    • Ah ulan yapıcamda baska isim yok iste kendime is bulmadan o dedigini yapamam

• Senin için açtılarsa karışamazlar

• Karışmıyorum zaten fakat bu sekide davranması beni çok üzdü. 15 lira için değer mi kardeşim

Kızlar Ne Diyor 5

• Tekrar sorardım "bana güvenmiyor musun?" diye. Güvenmiyorum derse yine çıkar giderdim daha da uğramazdım.

0|1
    0|0
    • Zaten dedi guvenmiyorsan beni dükkanda yanlız birakma dedim bu gidişle öyle olcak diyor. Dükkan benim adima imzalar vs. Gelen giden beni soruyor. Bırakma ta kolay değil.

• Ben olsam dükkânı anmeme devrederdim ya da isi bırakın ben yaparım derdim

0|1
    0|0
  • anne baba salakmı sizde? 15 lira lan dukkanmı batar ag?

0|0
    0|0
  • Ne yapılır bilmiyorum. Anne babanın huyu suyu değişmiyor.

0|0
    0|0
  • Aci bir durum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sende aynısı yap.

0|0
    0|0
    • Aynısını yap derken?

• Kasaya yaklastirmiyor. O durum biraz zor

• O zaman bana böyle davranacaksan devir veya kapama işlemlerine başlıyorum de. kapıya taşınıyoruz diye levha as kendine ait bir yer aç Şu an ki müşterilerini kaybetme.

Yükleniyor...