Oğluma ne hediye almaliyim?

Selâm arkadaşlar öncelikle vereceğiniz fikirler için şimdiden şükranlarımı sunarım. yaratıcılığınıza güveniyorum!
4 yaşında toprak isimli dünya tatlısı bir oğlum var, Annesi ile almanya da yaşıyor, her sene kıyafet alıp göndermek artık basit geliyor bana daha yaratıcı akılda kalıcı bişey alıp göndermek istiyorum ama ney? Her türlü fikrinizi paylaşın lütfen Siz olsaydınız ne alırdınız?Oğluma ne hediye almaliyim ?

Güncellemeler:
Beraber değiliz maalesef ve uzun süre olamayız 😯Annesi ile ayrıldık o almanya da ben türkiyede ortak yapacağımız bişey yok

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Birazda anlamlı bişeyler alabilirsin ya da oğlun nasıl şeylerden hoşlanıyorsa öyle oyuncaklarda olur tuttuğu takımın formasıda olur çadır oyun evi gibi şeylerde olur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yakışıklıya en güzel verilecek hediye sensin ben olsam hediye göndermek atlar uçağa yanına giderim oğlumu alır bir yerlere götürürdüm ne bileyim bir lunaparka ya da hayvanat bahçesi akvaryum ya da oyun bahçesi tarzında bir yerlere götürürdüm birlikte vakit geçirirdim en güzel hediye bu olur bence 😉😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah bağışlasın. Çok sevimli bir oğlunuz var. ☺

Çok orjinal gece lambaları var. Odaya okyanus görüntüsü veriyor mesela. Öyle bir şey düşünebilirsiniz. Hem uykuya dalmadan önce sizi düşünmüş olur bu hediyeyle.

0|0
    0|0
  • ay maşaallah çok tatlıymışş :)

0|1
    0|0
  • BoyamA. Kitabı resimli hikayeler araba oyuncak ne alınabilir ki küçük çocuga

0|1
    0|0
    • bir bilsem ! Ve saydıklarının hepsi yığınla var kendisinde sesli görüntülü kitaplar falan ben daha yaratıcı birşeyler arıyorum!

Erkekler Ne Diyor 5

• Çoooooook tatlı, Allah bağışlasın. ☺️☺️

Çocuklar oyuncaklar sever, oyuncak al bence ama göz dolduracak oyuncaklar. 😃

0|1
    0|0
  • Çok tatlı bir oğlun var. Abi şimdi ona akülü araba alabilirsin ön hazırlık olur daha fazla büyürse alamazsın sığmaz. ya da uzaktan kumandalı araba ya da . ya da oyuncak Tren alabilirsin Rayları yaparken el becerisi sahibi olur. Birde güle oynuya trenin gidişini izler. ya da oyuncak Ayı onun boyutunda birşey güreşip durur işte :D Sende izlersin.

0|1
    0|0
    • Tren işini tuttum şimdi mesele 2 kilo yu geçmesin ve posta kutusuna sığmali

• Gidip bakarsın modellere gerçi tren tüm set 2 kilodan fazla olur bence kendisi hafif olurda. Raylar felan işin içinde.

• şimdilerde tablet moda tablet almalısın bence şimdiki nesil oyuncak araba yerine tabletle oynuyor teknolojide geri kalmasın oyun yükle ver eline

0|1
    0|0
    • Tableti var ya başka bişey 😯😉

• hmm evcil hayvan al mesela köpek durumun iyiyse evcil gelincikler var benim akraba almıştı çocuğu 3 yaşında ona evde tek çocuk diye evcil gelincik almışlardı ferret diyorlar sanırım çok iyi anlaşıyordu çocukla :D bence bunu bir dene biz izlerke gülme krizine giriyoruz :D

• lego al beraber oynarsınız çok zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • Allah bağışlasın. Uzaktan kumandalı araba veya helikopter alabilirsin o yaştaki çocuklar bayılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...