Etrafındaki hemen herkes evleniyor mu?

Şahsen evliliğe bakış açısı % 100 değişmiş bir insan olarak tepkisiz kalsam de etrafıma Oha bu da mı yeaaa diyesim gelmiyor değil :l
21 yaşındaki bende böyle bir algı olusmussa vay halimize :(

Güncellemeler:
:D 35 de evlenecem

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• :D :D :D Hahahaha evlenirlerse evlensen yani hayırlı olsun demekten başka birşey yok malesef. İleride sende evlenirsin :D Gerçi erken bence önce üni bitsin kariyer yapıcamda evlenicemde yükselicemde evlenme pahasını es geçicem ileride belki :D

0|0
    0|0
    • Tabi kanks hedeflerim var.
      :D ben bebek tutmayı bilmem
      Ne ara çocuk yapacam
      Hiç gerek yok

• Piskoloji değil la o psikoloji :D

• Ne fark Edecek yah :D :D Sana Pychical güçlerimi gösteririm bak :D Telekinesis yaparım ha :D :D

En İyi Kız Görüşü

• Biz gençliğimizi yaşarken onlar kucaklarında çocuk, saçlar yağlı, kiloları almış vasat bir halde "kicim bini sivmiyir mi irtik" diye etrafta dolanacak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Etrafımdakilerin çoğu evlendi evet. Yaşım 30 ama kafam rahat öyle bir kaygım yok bir gün evlenirim ya sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Çocuğu olanlar bile var ama 8 yıl sonra 30 olmadan evlilik yok bana , kafamdaki kriter bu :D Gençliğimi soldurmam :D

0|1
    0|0
  • evlenmek isteyen evlenebilir, evlenip bütün hayatımın kısılmasından ve yük almaktan korkuyorum ben :D ürkek adamım ben, ürkürüm ^-^ öyle çok sık boğaz edilmeye gelemem :D ondan mütevellit bil hassa ve fil hakika ububati bülbüliyye esasıl birincilim olarak özgürlük benim ruhumda var :D yaşımda daha genç benim. ^-^

0|0
    0|0
  • Daha çok gençsin dostum

0|0
    0|0
  • evleniyor.

0|0
    0|0
  • Oha o kadar geciktirme kizlar icin

0|0
    0|0
  • Yaşımız küçük abla

0|0
    0|0
  • evet bekar erkek kalmadı. Sap gibi bir ben kaldım. Kader utansın :D

0|1
    0|0
  • sen toplumun neresındesın ve 21 yasını nasıl temsıl edıyorsun.

0|0
    0|0
    • Evlenmeye niyetli olmayan
      Ama görüştüğü her erkek
      Arkadaşım etrafimca haaa yoksa yeni biri mi diye siritnalara maruz kalan gariban :D

• sende bıyerden basla.. cocugunu dusun kıme benzıyor :D

• Evet biride bu hafta evleniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...