Kalabalık bir şehirde çocuğunuzu, yeğeninizi ya da size emanet edilen küçük bir çocuğu kaybetseniz ne yapardınız?

Kalabalık bir şehirde çocuğunuzu, yeğeninizi ya da size emanet edilen küçük bir çocuğu kaybetseniz ne yapardınız?

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Onu kucukken yasamistim. Annem babam kalabalik bir carsiya cikarken sonra noldu anlamadim yanliz kaldim etrafa baktim annem baban nerde diye yinede yanlizliktan aglamistim ve millet beni aglayisi gorunce butun millet etrafima toplandi sonra toplanti arasinda annemi gorunce hemen onu yanina gitmistim

1|0
    0|0
  • bana emanet etmeyeceklerine eminim

1|0
    0|0
  • Mezar eşer içine dalardim

1|0
    0|0
  • Yerimden fazla ayrılmadan önce çevredekileri haberdar eder, duyuru yapabileceğim cihazı olan bir işletme varsa, oradan duyuru yapar, kısa bir süre içerisinde bulunmazsa polisi ve yakın akrabalar arkadaşlar aranır vs..

0|0
    0|0
    • Çocuğun aynı yere dönebilmesi ihtimali yüzünden kaybolduğu noktadan fazla uzaklaşmak iyi olmayabilir.

• öyle birşeyin imkanı yok. çok tedbirli biriyim. özellikle bana emanet edilmişse çok sağlam bakarım.

0|0
    0|0
  • Bende kaybolurdum D:

0|0
    0|0
  • zor bir durum sanırım polisi arardımkayıp var diye ardından en son gittiğim yerlere bakardım.

0|0
    0|0
  • Kendimide kaybederim

0|0
    0|0
  • bir süre bende kaybolurum ortalıktan 😄

0|0
    0|0
  • bende kaybolmus numarasi yapardim

Saka bir yana cami falan ne varsa gidip anons yaptirirdim

0|0
    0|0
  • polise giderdim

0|0
    0|0
  • Kendimi de kaybederim heralde 😱😂😂

0|0
    0|0
  • Polise haber veririm

0|0
    0|0
  • Kendimi kaybederim onu kaybetmem

0|0
    0|0
  • Ben geçenlerde kabusunu gördüm bunun. Çok kötü bir rüya idi. Allah korusun gerçeğinden.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• saçımdan kendimi asarım

1|0
    0|0
  • Mahvolurdum

0|0
    0|0
  • kendim de kaybolurdum en iyisi

0|0
    0|0
  • cildiririrdim heralde birde emanetse

0|0
    0|0
  • Bana emanet edilen cana bir şey olması en korktuğum şeylerden biri. Allah korusun, kahrolurum.

0|0
    0|0
  • ağlarım ağlarım ve ağlarım

0|0
    0|0
  • Tobest ne diyon ya :/

0|0
    0|0
  • kendimi paralarım

0|0
    0|0
  • En çok korktuğum şeylerden biridir ya Allah korusun. Düşünemiyorum çaresizlik...

0|0
    0|0
Yükleniyor...