Benim annem çok geç kapandı ve bende açık biriyim. bir bakarmısınız?

Ben üniversitede açık giyinmek istiyorum yani tabi açık dediysek yine bir usturubu olacak bikiniyle gezmek değil ama açık işte 0 kol elbise olur şort olur vs. Sizce bu yanlış mı annemde zamnında etek falan giymiş mayo askılı ama Şu an çok karışıyorlar çok bıktım artık. Babam eskiden rakı falan içermiş şimdi bana baskı yapıyor gibiler. Sizce üniversitede giysem yanlış olur mu?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl istiyorsan öyle giyin ama bence abartma yani gereği yok

1|0
    0|0
    • Ya sizce aileme saygısızlık olurmu suçluluk hissetmek istemiyorum..

• Tabikide aynen öyle diyorum

• Ailene saygısızlık yapmakdan çekiniyorsun güzel bir davranış ama Yaradanın istediğini yapmak daha güzel bir davranış

Erkekler Ne Diyor 11

• Ablacım sen kapanmayı anlamamışsın ki kapansan ne olacak?
    Yazık etmeyin bari tesettüre oyuncak etmeyin..
    Önce bir kavrayın tesettürü sonra bir sıcağın en yüksek seviyedinde bile kapanmadan rahat edemezdin...

2|0
    0|0
  • Yanlış olmaz unide avcılar senin gibi kızları bekloyo olcak ama dikkat et :D

1|0
    0|0
  • Hiç yanlış değil.

Çağın yaşamına ve gereklerine uymak en akılcı ve rasyonel bir davranıştır.

1|0
    0|0
    • Özümü yitirmem uymamayı tercih ederim akılsız olurum ama ahlaksız olmam en azından

• allah için yaşamayı bilmelisin onun dediklerine kulak vermelisin kuran okumalısın bu hayatta herşeyin geçici olduğunu bilmelisin allah a mutlak teslim olmalısın o zaman şan ün kariyerin geçici olduğunu allah yolunun mutlak huzur olduğunu bilirsin gençsin yaşamalısın diyemem çünkü yasak elma tattın mı devamı gelir

2|0
    0|0
    • Teşekkürler ama kalben zaten iyi biri olduğumu biliyorum ama içimden gelmedikten sonra kendimi kandıramam ki nede yaratanı..

• işte bu dediklerinde şeytanın bir oyunu allah doğru yolu bulmanı nasip etsin bir gün anladığında geç kalma

• Özgürlüğünü kısıtlayacak kadar bir baskı varsa tatlı dille konuş. Ama büyükler ne isterse doğru ister. Bunu bilir bunu söylerim.

1|0
    0|0
    • Ya çok açık giyinmek değil aklı başında biriyim ama zaten açık biriyim. Ve aileme saygısızlık olurmu yanlış olurmu diye düşünüyorum?

• Aynen en azından soyliyim ben açık biriyim ama nasıl giyineeceğimi biliyorum gibi tamam teşekkür ederim 😊

• Rica ederim bol şans.

• gönlünden gectigi gibi giyin derim

1|0
    0|0
    • Y zaten çok açık değil ama açık işte herkes gibi hatta herkes den bile biraz az ama yinede içim acırmı ailem bilmeyecwk sonuçta uzakta olucam

• dene bir rahatsiz hissedersen tekrar düzeltirsin

• senin tercihin

1|0
    0|0
  • aile işine karışmak benim haddim değil 😊

1|0
    0|0
  • Sonradan ışığı görmüşler ne güzel

1|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Çok muhafazakarlar ama. yani kendileri yapmışlar bana gelince yapma wooww haramm 😄😂 ahah oyle bişey vardı caps

• :) aynen öyle olmuş

• ne yanlis olacakki annen abartiyor bence

1|0
    0|0
  • Ak partiye yeni üye oldunuz haralde?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayat senin hayatın kimse kimsenin malı değil. Üniversiteye gittiğine göre yaşın kendin hakkında karar vermeye uygun demiyorum ki anne baba sözü dinleme ama bu konuda kararı sen vermelisin.. Dinde bile zorlama yok, aile baskısı bitmiyor ama.

1|0
    0|0
    • Bitmiyor. Türkiye de namus kıza gelmiyor. Anne baba dayı hepsinw geliyor kıza gelmiyor.

• Keyfin bilir

1|0
    0|0
  • İçinden gelmiyorsa hiç kapanma. Bu zorla yapılacak bir şey değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...