Karanlığın ortaya çıkabilme ihtimali midir geceyi bu denli parlak yapan?

Gece benim daha çok düşünebildiğim hayallerime şekil verdiğim vede kafa dinledim bir vakit. Peki gece sizin için neyi imaa ediyor?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gece yi bana sevdiren en çokta sesizlik gündüzden daha sakin ve daha güzel düşüne biliyorum en çokta odamın karanlığını seviyorum 4 ay sonra askerim Şu an en çokta onu düşünüyorum kafaya takıyorum ve Şu an 4 senelik bir ilişkim var zor bir süreç yaşıyorum nalet olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gece yalnızlığın bir uğultusudur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• www.youtube.com/watch şarkı dinle bence.

0|0
    0|0
  • Gece nöbet sevda ve müzik

0|0
    0|0
  • Gece hostur

0|0
    0|0
  • uyku zamanı. ama uyumuyorum :S

0|0
    0|0
  • Sessizlik ve acıkma

0|0
    0|0
    • Odun !! Zaten hep midenizi düşünün bikerede sevdiklerinizi düşünseniz onu nasıl mutlu ederim diye bir gayret harcasanız yapraklarınızmı eksilir odun olarak (kusura bakma ağır oldu ama bu lafın çoğunluğu sana değildi 😊)

• Çünkü maddiyat seni daha çok dusundurur ve canini sikar fakat biraz maneviyata önem verirsen huzuru yakalarsin bide sevdiklerin sadik degil yoksa seni seven kisi belli eder değeriyle

• Haklisin haklısın da işte o insanların soyu tükendi gibi inan çok maneviyata değer verdim ama bir zamandan sonra ailen hariç sevginin sadece işime gelirse severim mantığı zannediyorsun çünkü bu öyle oluşuyor yaşadıklarindan sonra lafta herkes seviyor ama bunu göstermekte herkes pek bir tutucu huzurum her zaman var çok şükür ama fazlasını da istiyor insan haklısın

• Gelmeyen uyku

0|0
    0|0
  • Güneşin doğuşunu izlemek için gecenin karanlığında beklemek gerek 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen. Insan görmemek şahane bir şey gecede. Özellikle cahil insanları görmek beni çileden çıkarıyor. Gece sessiz, gece örtü, gece şefkat.

0|0
    0|0
  • Geceleyin sessizlik içinde insanın daha çok düşünesi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...