Bir kızın ölmesi, bir erkeğin ölmesinden daha acı bir durum değil mi?

Bir kız maalesef intihar etti ve 8 gündür bu konu konuşuluyor. Ben hatırlamıyorum hiçbir intihar eden erkek bu kadar konuşulmamıştır
veya en son 9 şehit verdiğimiz olayda bu kadar konuşulmadı. Bu da gösteriyor ki bir kızın ölmesi bir erkeğin ölmesinden daha acı bir durumdur

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• İntihar diğer canlılara zarar veriyorum, bir anlamı da yok zaten dünyanın demediğin sürece aptallıktır, olayı yanlış anlamadıysam sevgilisi yüzünden intihar ediyor kız, doğanın kanunu bu en zeki ve fit olan hayatta kalır aptallar ise erken ölür (bu kısımda tesadüfleri ayrı tutucaz tabi, maganda kurşunuyla da ölebilirsin ama buna yapabileceğin bir şey yoktur) Kısacası ölmesi gereken, zayıf bir canlı bu dünyayı terketti olay bundan ibaret. Çok da şeyapmamak lazım

Cayırt

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nereye bağladın ki şimdi konuyu... Sen tv basindan kalkamadigin için öyle düşünüyor olabilirsin ancak her toplumsal sorunu eşit olarak degerlendiren ve takip eden insanlar var. Tvler sizi neyle meşgul edeceklerini düşünürler genelde; ve başından ayrılamayıp koyuna dönmüş insanları, ülke sorunlarına karşı hiçbir karşı duruş sergileyemeyenleri sorgula önce. Kimsenin ölümü kimseninkinden daha önemli değil. Her can değerlidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Lise öğrencisi ise ve öğretmeni tarafından cinsel ilişkiye tabi tutulmuş ise, tabi ki konuşulacaktır.

0|0
    0|0
  • Kız intihar etti ama sebebi trajik ondan çok konuşuldu

0|0
    0|0
  • Senin ben ziniyetine sokayım ne diyim başka

1|1
    0|0
  • En acısı senin bu olaya cinsiyet ayrımı ile yaklaşman oldu şehit konusun da haklısın ama konu cinsiyet değil

1|0
    0|0
  • ne alakası var ya? çok fazla kadın ölümü olduğu için değil mi?

0|0
    0|0
  • Str0ng troll post

0|0
    0|0
  • Senin zihniyetini skrdim ama cenabet olmaya değmez.

1|0
    0|0
  • Sokacam pozitif ayrımcılıklarına zaten. Bu bok çuvallarına bu kadar değer verirsen olacağı bu. Tek sorumlusu karı yalakası erkekler.

0|0
    0|0
  • demek ki kadınlar erkeklerden daha fazla önemseniyormuş

0|0
    0|0
  • birisi aşk hikâyesi, diğeri vatan görevi, birileri aşk yaşasın diye o masum insanlar ölüyor hey gidi hey, sen savaşı oyuncak sanıyorsun galiba.

0|0
    0|0
  • Yani? Kime ne kanıtlama çabasındasın?

0|0
    0|0
  • 8 gün konuşulup, 9. gün unutulmak önemli değil, önemli olan akıllarda kalmak. :)

0|0
    0|0
  • Woaw helal guzel teşhis😉

0|0
    0|0
  • Öğretmenine vermiş sonrada intihar etmiş. Yapmasaymış bizene.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi de kızın intihar etmesi değil, intihar nedeni konuşulan. bir erkekte bu sebeple intihar etse o da konuşulur.

1|0
    0|0
  • mesele kız erkek degıl olayın boyutu ve ahlaki cokusu. cınsıyetcılık yapmayalım. bu erkeklerı veya bayanları savundugumdan degıl. sadece dogru bır bakıs acısı olarak gormuyorum.

1|0
    0|0
  • askerlerin görev icabı ölmesi daha doğal bir durum. (önemsiz olduğunu demiyorum bak yanlis anlaşılmasın. sonuçta sskere gidiyor vatani görevini yapıyor) ama bir intihar aynı şey değil. bile isteye ölüyor insanlar o yüzden konuşlması doğal. ne sorunu vardi da öyle yaptı kimse farketmedi mi diye konuşulur yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...