Lütfen bana bir yardim sınavlar hakkında?

Kpss ye hazırlanıyorum herseyi kafama takiyorum. Kendime güveniyorum. Ama çok takintiliyim şimdi eğer kazanirsam bana ilk sene de nasıl atandin. Atıyorum derece yapsam ki kendime o kadar güveniyorum. nasil yaptın geç başladın filan diye psikolojik baski yapacaklar stresi var napicam ben ne dusuneyim de dersime odaklaniyim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim. 2014 de yegenım 96 aldı taktıgını otekı yegene verdı 97 aldı bunlar saka sdegıl. Sımdı sıra bende 3 defa pegem tr geneli girdim ılk 10 dayım 7 ay calıstım. belge belge kanıtlarım ıstersen. :) Şu an lısans son sınıf ogrencısıyım acıktanda 2 yıllık mezun. Hertürlü o sınavda ılk 10 da olacagım. sımdılerde ıse gunde 1 deneme yapıyorum sadece vede yenı bır set aldım bastan sona tkrar yapacagım.. ayrıca merkezi atamalarda hile hurda olmuyor pskolojı olarak bunu dert etme defol git tarihi dert et. 6-7 kez bitirdim hala 20 24 arası cıkıyor ne bıleyım boş işleri dert etme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimse senin hakkında bişey duşundu diye oyle olmazsın. Kısaca senin hayatın senin kuralların. Hayat kısa kuşlar uçuyor biraz mutlu ol kazan ve hayatını yaşa bu hayat senin ve doyasıya yaşa iyi geceler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• *nasıl la? o saçmalık nedir

0|0
    0|0
    • Anksiyete m vat

• çekememezlik. ya ben imkansızı başaran biriyim. olağnüstü başarılar elde edebiliyorum bir anda o yüzden onlar salak olduklarından işte.

• o zaman onlar salaksa sen yoluna devam edeceksin. söylentilere kulak asmayacaksın . ) başarabiliyorsan başar. ..

• Lan mall misin ya. Kazan git. Kim ne bok yerse yesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atanırsan nasıl rahatlıcağını gelecek hakkındaki hayallerini düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...