Neden Bu Hayat Böyle :( Neden?

Arkadaşlar bugün aksam eve dönüşte cadde üstünde 3 tane genç çocuğa rastladım. Çöpçüydüler, belliydi sahipleri yoktu, okulları yoktu, ekmeklekrini çöpten kazanıyorlardı. Durdurdular beni iclerinden biri "abi 1 liran var mı... alıcam" dedi. Bu cümleyi kurarken öyle çekindiki istedigi seyin ne oldugunu bile anlamadım. İçim parçalandı, gönlümden bir parça koptu onların o haline. Cebimdeki tüm parayı verdim. Teşekkür ettiler. Eve geldim onları hala unutamadım. Gelecekleri yok! Nedir bunun anlamı hiç algıladınız mı? Neden bu dünya böyle? neden iyi insanlar hep kaybediyor? İçim yanıyor :( :( :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcıları olsun.. Sende iyi etmişsin ama inşaallah uyuşturucu falan almazlar...

0|0
    0|0
    • Umarım ama öyle tipler degillerdi. Ben anlarım.

• Saol kardesim samimiyetin icin teskkur ederim. Umarım bir gün dünya yasanılabilir daha iyi bir yer olur. Bizim gibi iyi insanlar.

• İnşaallah..

En İyi Erkek Görüşü

• fazla dram iyi değil kardeşim arabesk takılma bu kadar 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben mendil satan çocukların o mahçuplukalrını gorup yuru boşver şunlatı diyen arkadaşlarıma rağmen yureğimin yarısını her defasında o çocuklarda bırakmış biriyim. Sorgulama bu dünya böyle. Sorgulayarak bişey yapamayız. para kazanmalı ve insanlara yardım etmeliyiz. Ve cebimiz kadar hepimizin gonlude zengin olmalı. iyi geceler

0|0
    0|0
    • Evet haklısınız ama elimd degil. kimse o cocuklara o. hayatı yasamaya mecbur etmedi. Sorgulamaktan. kendimi. alı koyamıyorum. Bazı insanlar g7neşi hic. gormuyor :(

• Yapman gereken" yapmamız " gereken çok açık sorgulama. Elinden geleni yap bunun için çalış çok kazan ve yardım et ben öyle yapacağım. Başkalarının acılarını umursamayan insanlardan rahatsızım.. İyi geceler

• İyi geceler örnek insan.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...