Azonce dusundum ve herseyimin sahte oldugunu fark ettim?

10 senelik evliyim esimle hic cinsel iliskiye girmedik ev arkadasiyiz. ikimiz disinda bir de doktorumuz, kimse bu durumu bilmiyor. herkese gore maddi manevi super bir hayatim var ama oyle degil.
esim bana asik degil aramizda olan tek sey dostluk artik ve duzeleceginide sanmiyorum. yani birgun sevisecegimizi sanmiyorum.
ailemle ayni sehirde degiliz. burdaki komsu ve arkadaslarim cok iyiler ama benim ait olacagim bir ortam degiller kesinlikle fakat surekli onlarla beraberim.
uc sene once uzaktan hic hic temas kurmadan birine asik oldum fakat orda kaldi hic yanasmadim ve bitti. bazen onun hayatina bakiyorum napiyor ne ediyor diye.. eger hayatim farkli olsaydi onunla nolurduk diye dusunuyorum. sonra uzuluyorum ve dusunmeyi birakiyorum.
karman cormanim. karmakarisigim. yapayalnizim aslinda. kimsenin hicbiseyini bilmedigini biriyim.
31 yasina geldim ve omur geciyor. sana ait olmayan bir hayati yasamak dusununce yorucuymus aslinda. ama ben simdi pijamalarimi giyip yatacagim ve sabah hersey normalmis gibi uyanip arabama atlayip annemlere gidecegim uc dort gunlugune gezmeye.. hava degisimine..
sahte mi sizcede hayatim?

0|0
943

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...