Azonce dusundum ve herseyimin sahte oldugunu fark ettim?

10 senelik evliyim esimle hic cinsel iliskiye girmedik ev arkadasiyiz. ikimiz disinda bir de doktorumuz, kimse bu durumu bilmiyor. herkese gore maddi manevi super bir hayatim var ama oyle degil.
esim bana asik degil aramizda olan tek sey dostluk artik ve duzeleceginide sanmiyorum. yani birgun sevisecegimizi sanmiyorum.
ailemle ayni sehirde degiliz. burdaki komsu ve arkadaslarim cok iyiler ama benim ait olacagim bir ortam degiller kesinlikle fakat surekli onlarla beraberim.
uc sene once uzaktan hic hic temas kurmadan birine asik oldum fakat orda kaldi hic yanasmadim ve bitti. bazen onun hayatina bakiyorum napiyor ne ediyor diye.. eger hayatim farkli olsaydi onunla nolurduk diye dusunuyorum. sonra uzuluyorum ve dusunmeyi birakiyorum.
karman cormanim. karmakarisigim. yapayalnizim aslinda. kimsenin hicbiseyini bilmedigini biriyim.
31 yasina geldim ve omur geciyor. sana ait olmayan bir hayati yasamak dusununce yorucuymus aslinda. ama ben simdi pijamalarimi giyip yatacagim ve sabah hersey normalmis gibi uyanip arabama atlayip annemlere gidecegim uc dort gunlugune gezmeye.. hava degisimine..
sahte mi sizcede hayatim?

0|0
9|43

En İyi Erkek Görüşü

• Sabrına saygına hayran kaldım başkaları için herşey dışardan güzel gözükebilir ama gülen yüzler in arkasında hüzünlü bir hayat var gözle görülmeyen konuşunca hissedilen. Bazı insanların yüreği söz doludur ama dili dönmez söylemeye :(

1|0
    0|0
    • ne guzel anlatmissiniz. hicbisey gorundugu gibi degil sozune ben kalpten inaniyorum senelerdir bizzat yasiyorum cunku.

• içimden geldiği gibi yorumladım dertleşmek içini dökmek az da olsa rahat etmek istiyorsun çünkü omuzunda görünmez ağır bir yük taşıyorsun Allah yardımcın olsun. istediğin zaman yazabilirsin profilim açık görüşlerime bakabilirsin

• eig için teşekkür ederim daha güzel daha mutlu içi dışı gülümseyen günleriniz olsun inşallah. :)

En İyi Kız Görüşü

• Sen napıyosun? Kişisel cehennem yaratmak seninkisi. Hemen silkin. Kaybedecek neyin var ki şu yazdıklarına bir bak aşk mı? Dostluktan ötesi yok. Çocuk desen? Olmayacak ya da çok sarhoş olacaksın ds olacak. Mutluluk? Uzaklarda ve gelecek gibi durmuyor. hemen silkin ve temiz bir sayfa aç bu hayat çekilmez yapma. Yapma bunu insan neden kendine yapar. Yarın güneş senin için doğsun. bırak karanlık günler eskide kalsın pencereni aç yeni günlere. Bırak yıkık dökük hiçbişeyi toplama daha fazla kanatma parmak uçlarını daha fazla hapsolma bir cam fanusa içindeki ozgur kadına izin ver çıksın dışarı. İçindeki gucu hisset hadi hayat senin yap elinden geleni yap kendi şansını kendin yarat durma hadi...

1|0
    0|0
    • okurken yazdiklarini gozlerim doldu.

• canim, esim cok iyi bir adam. cinsel sorun bende bosanmak istedigimde agzina bile alma doktor var tıp var caresi var diyen o.
      fakat tıp care olamadi. ama o da bana elini hic surmedi bir daha. asik olmadigi cok belli yani. dostuyum arkadasiyim sadece.
      neden benimle devam ediyor bilmiyorum asik olsa asktan derdim. ben neden devam ediyorum? korkuyorum galiba. bide ona kiyamiyorum ya da bize kiyamiyorum. bilmiyorum. anne olmak istiyorum eminim o da baba olmak istiyodur hic oturup bunu konusmadik mesela.
      hayallerimin hepsi imkansiz gibi.

• Bak sorun eğer tıplık bişey olsaydı bırakma derdim. Çunku aşk bazen çocuktan daha önemlidir hayat yoldaşındır çunku desteğindir diğer yanındır. Ama sizin sorununuz aşk yok aşkı geç tutku yok onuda geç fiziksel bir çekim bile yok. İyi biri dedin bence onada kendine de bunu yapma yarın al karşına konuş herşeyi dok içidekileri en iyisi bu

Erkekler Ne Diyor 42

• Hayat bir şekilde geçer sana böylesi denk gelmiş abla , olduğun durumdan kaçmak yerine olduğun durumu güzelleştirmek için birşeyler yap.

1|0
    0|0
  • Dört duvar arasında ne çok gizem,
    Ne çok hüzün, ne çok dert var...
    Yorumları okudum. Derdinin tıbbî bir tedavisi var mı bilmiyorum, lâkin kolay şey değil, katlanmak...

1|0
    0|0
    • ben bunlari yasadigim icin etrafimdakilere de boyle bakiyorum.
      acaba derdi ne, icinden ne geciyor.. herseyi goruldugu gibi harika mi? diye soruyorum kendime.
      cunku inanmiyorum herseyin cok guzel olduguna.

• Dünyada yaşıyoruz Hâtun.
      İmtihan dünyası dedikleri boşa değil.
      Herkesin binbir çilesi var işte.
      Sana da bu düşmüş...

• istemediğin halde mi devam ettin bu hayata?

bence senin aklını çelen bir şeyler olmuş ki devam etmişsin

para, makam vb. bir şeyler olabilir

farklı bir şeyler de olabilir tabii ki

hadi kadın neyse de erkek gerçekten arzu duyar cinselliğe

ortada anlatmadığın pek çok şey var, elbette anlatmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • sorun bende esimde degil. not dusseydim keske yazarken.

• cinsel anlamda (hastalık mı denir bilmiyorum, umarım kırılmazsınız) isteksizlik falan var sanırım, belki de tamamen kaybetmişsinizdir isteğinizi

yalnızlık konusunda tek değilsiniz, evli olup da birbirini tamamlayan az sayıda insan var sanırım

hayatta yapabileceğiniz, yapmak isteyeceğiniz şeyleri düşünüp ona göre bir yol çizebilirsiniz kendinize, sağlam karakterli insanlar ile arkadaş dost olabilirsiniz

sosyal amaçlı yardımlar ile hayatınıza bir değişiklik yapabilirsiniz vb.

aklıma gelenler bunlar, fazla bilgi paylaşırsanız farklı yorumlar gelebilir

• Anlıyorum. Dışarıdan para herşeyi çözer gibi geliyo insanlara. Ama mevzu farklı. Paran olmazsa hayal kurarsın ve o hayalle yaşarsın. Ama şimdi sen imkanı olmayan hayallere dalıp gitsen ne fayda. Üzüldüm

1|0
    0|0
  • ? Neden ayrılmıyorsun Mutlu değilsen? Seni engelleyen ne?

1|0
    0|0
    • sorun bendeyken bir de bosanmak istemek esime haksizlik edecekmisim gibi geliyor.

• iste bu sorunun cevabini bilmiyorum.

• Adamım, bu soruyu biran önce cevaplamalısın! Hayatına yön verecek soru bu ve cevabından korkma...

• Eşin gey olabilir bence bak çok tehlikeli yani?
    Bilmem yani 10 senede hiç mi canın istemez mübarek

1|1
    0|0
  • Eşine sadık kaldıysan o sabrın karşılığını Allah Cennet olarak vericektir emin ol.. Allah sabredenlerle beraberdir arkadaşım..

1|0
    0|0
  • Uzdun

1|0
    0|0
  • Evlilik kurumu çökmüş.. Evli kalmanizin anlamı yok.. Cinsellik olmayan evlilik , evlilik değildir.. Yollarıniza gidin. Sen de kendine düzgün bir erkek bulup yeniden evlen.. cinsel problem sende değilse..

0|0
    0|0
    • problem bende.

• problemle ilgili korkularim olsa problemi yazardim. ana fikir bu. zaten fikrinizi yazmissiniz sizde cinsellik yoksa olmaz diye. sizinki de ana fikir. irdelersek sonuc mu degisecek?

• Söylemek istemiyorsan sen bilirsin.. Ama evliliğiniz zaten bitmiş..

• İnanılır gibi değil. ama takdir etmekte istedim bilemiyorum şu an bende karman çorman oldum. kimsenin bilmediği yükü taşımak çok ağır gelir ve hayatın sahte evet. çünkü çevren seni istediğin hayatı yaşıyorsun diye biliyor.

1|0
    0|0
  • Bazen olmaz hayat istediğini sunmaz sunsada uymaz ya zaman yanlıştır ya mekan belkide insan

0|0
    0|0
  • Evet sahte. neden bosanmıyorsun peki

1|0
    0|0
    • cunku sorunlu olan benim. yani bana katlanan esim.
      hem bu olaylari ona yasatip hem bosanmak buyuk haksizlik olmaz mi?

• @darby kirici olmamak icin ben sustum. cunku kucuk bekar kizlarin beni anlayacagini dusunmuyorum sorularda yas sınırı olsa 30un altina kapardim sorumu.
      ki gorus sahibinin cevabi dogru. adam isterse zaten bosar cok basit.

• Helal, size. burada yeni yetme o kadar çok ki bilip bilmeden konuşur dururlar öyle. daha evliliğin mertebesine erişmemiş ama dil papuç gibi.@darby ilk önce evlenmeyi dene bu iş flört etmeye benzemez. evlilik kutsal bir mertebedir...

• Bence bu dünya için degilde ALLAH ın isteklerini yap kapan tövbe et namaz kıl ölüncede bak bakalım cennete girince hayat nasıl oluyormuş gör :) hatta dediklerimi yapıp iman etsen bile çok mutlu olursun içine huzur dolar

1|0
    0|0
  • Seni buna mecbur eden şey ne?

0|0
    0|0
    • bu sorunun cevabini da hic dusunmemisim, simdi fark ettim.

• ozet bu sanirim. evet dogru.

• Hiç birşey için geç değil hala kurtulmak istiyorsan. Yeniden doğmuşluk yaş kaç olursa olsun seni yaşamaktan alıkoyamaz.

• Bazı insanlar kendi hayatlarını seçemezler. Ama senin olay farklı, sevmiyosun da sanırım, Peki sen neden böyle bir hayat yaşamana izin verdin?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum inan bu sorunun cevabini.

• Her sorunun bir cevabı vardir.. Böyle sorduğum sorulara bilmiyorum cevabını çok aldim ama cevap mutlaka vardır

• 10 yıl evli olup 1 kez bile sevişmemek hiç normal değil

0|0
    0|0
  • Sen sahte olabilir misin?

0|0
    0|0
  • Halen bakireyim dersen düşer bayılırım

1|0
    0|0
  • Nasıl 10 senelik evlisin cinsel ilişkiye girmedin 😲 öyle evlilik mi olur ya boşan gitsin , seni bağlayan ne ki?

0|0
    0|0
  • Cok ilgincmis gercekten ne için evlendiniz peki? Evlenmenizin amaci ne?

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal eşin eşcinsel o zaman. Boşver tek sorun cinsel ilişkiye girmemeniz olsun.

0|0
    0|0
    • hayir ben vajinusmusum.

• Dertsiz insan yok ya herkesin bir sorunu var. Hayatın sahte diye bişey yokki millete bizim cinsel sorunumuz var diyicek değilsiniz ya. Kimseyi kandırmaya çalışmadığınız halde herkese göre maddi manevi süper hayatınız var gibiyse öyle görünüyorsa sorun yok işte.

• piskolokmusun desemm

0|0
    0|0
  • Eşindeki sabırdan bende istiyorum

0|0
    0|0
  • Hayatin cok bos bir amaci yok gibi

0|0
    0|0
  • Boşan başkasıyla evlen

0|0
    0|0
  • Hayıırdır?

0|0
    0|0
  • bence devam etme

0|0
    0|0
  • Zor tabi acıdım ya 😳

0|0
    0|0
  • Sahte pek uymamış, berbat mı yazabilirdin

0|0
    0|0
  • saka gibisiniz vallahi pes/////diyecek kelime kalmamis--insan kendi hayatina kendisini hapsedermi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 8

• Sana içtenlikle helal olsun diyorum.. bu yazdıklarını ben atlatamazdım... Nefes almakta zorlanıyosundur sen ya. Bu hayatın içinde ben olsam kafayı yerdim helal olsun sana arkadasım hemcinsim ne diyim Allah sana şifa versin hastalıgını yenebilirsin inşallah. Eşin sana asık olsa basından beri iyileşmene yardımcı olmaya calısır olurdu. Hastalıgını bılmıyorum ama bende kısmen öyle bisi yasadım suanda cok rahatım şükür. Bu dünyaya bidaha gelmiceksin bu yuzdennhayatın tadını cıkarmaya bak arkadasım... namaz kıl Rabbime yönel kendine zaman ver. Ama benim anlamadıgım birbirinize asık degilseniz neden evlendiniz zamanında?

1|0
    0|0
    • evlenirken 20 yasindaydim. tanistik ve bes ay icinde evlendik. ruya gibiydi. ayaklarim yerden kesilmisti. esimde asikti heralde.
      bir sene sonra iki arkadas olduk.

• Bu ilişkiyee girememekten oluyo sanırım. Pek cok vajinusmus hastaları atlatabiliyo bunu. Bence baska bir doktora daha gitmelisin. Veya denemelisin kendine telkin ver o benim kocam de herseym sevglm de. Onu sevmeye calıs arkadasım... :/ cok üzüldüm senin adına. İşe sevişmeyle baslayabilirsin. Eşinle seviş. Onun odak noktalarını bul. Bence hersey cok güzel olacaktır. Tatilden sonra eşine daha degişik davran şaşırsn sana... aşık olacaktır.

• Kendine gel silkelen bak ne guzel ksriyer sahibi guclu bir kadinsin bu evliligi surdurmek zorunda misin yani anlasmali bir evkilik mi

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir saçmalık. kusura bakma yani açık konuşuyorum. sorun sende demişsin o zaman tedavi olmalısın eğer mümkünse. 10 yıldır tedavi olamadıysan demek ki bundan sonra da bişy olmaz malesef. o zaman boşan da eşin de başkasıyla evlensin. senin ne hakkın var onu kendine bağlamaya ve bir ömür mutsuz etmeye? baba olmak istiyordur belki ne hakkın var bundan onu mahrum bırakmaya. ayrılın bitsin sen yoluna o yoluna. zaten dost gibiyseniz ayrilinca da gene görüşürsünüz. eşin gider başkasıyla evlenip yuva kurar en azından.

1|0
    0|0
    • esim ben ve doktor biliyorda doktor gidip tedavi oldugum doktor once dikkatli okuyun. baba olmak istiyorsa bosayabilir bosanalim dedigimde tutmaz tamam derdi. o baba olmak istiyorsa bende anne olmak istiyorum.
      bekarsan buyuk konusmamani dilerim. buyuk konustugum ne varsa hepsini yasadim cunku.

• büyük konuşmuyorum. ben aynı durumda olsam eşimi alırdım karşıma konuşurdum ve boşanma davasını açardım. tamam o belki bırakmazdı beni. o zaman ben de tedavi için çabalardım. muhtemelen sorunun psikolojik öyle değil mi? kolay olmasa da 10 senede insan gelişme kaydeder yani bişeyler değişir. zaman akıp geçiyor sonuçta.

• Boşanmaya neden yanaşmıyorsunuz? Hem belki daha güzel kapılar açılır karşınıza. Yaşınız daha genç, önünüzde yaşayabileceğiniz bir aşk muhakkak olacaktır.

1|0
    0|0
  • Memnun olmadigin hayati neden yasiyorsun? Kendine neden bu haksizligi yapiyorsun? Birseyleri tek basina degistirmekten korktugun icindir, aileni, etrafindakileri üzmemek, utandirmamak, kirmamak icin, ama benden iyi biliyorsun ki, herkes aslinda kendi icin yasar. Atman gereken adim büyük adim, 10 yillik iliskini bitirmek ama bunu kendine borclusun. Bunu birak, sevmedigin biriyle yadayinca gönlünü ona buna kolayca kaptirabilirsin. Bu da esine haksizliktir.
    Zor da olsa bu adimi atman gerek. Cünkü kendiliginden degisen birsey olmayacak. :)

0|0
    0|0
  • Bosver yaşa sadece güzel bir hayatın var evsiz barksızlar napsın ßükret ve yaşa

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|1
    0|0
  • Istemiyorsun yapmıyorsun bence aksine çok gerçek !
    Istemeye istemeye yapmak sahtecilik bence
    Allah yardimcin olsun ne diyeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...