Yaradan tektir gerisi teferruattır desem ne dersiniz?

Dünyada değişik içerikleri barındıran birçok din var insanlığı başta kırmaya yönlendiriyor gibi geliyor bana o yüzden yaradan tektir gerisi teferruattır diyorum sizlerin düşüncelerini merak ediyorum?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten işin olayı da bu. Bu kadar kaynak içinde doğru olanı bulman gerek. Hepsi kendi aralarında haklı olduğunu, başkalarının haksız olduğunu düşünüyorlar. Hep tartışıyorlar. Biz de bu tartışmaları izleyerek bir yere varamıyoruz. Seni etkilemek için yazmıyorum, ama ben İslam'ı kulaktan duyma bilgilerle, rivayetlerle öğrenmedim, sadece Kur'an'ı okuyarak ve yakınlarımın bana yönlendirme konusundaki yardımlarıyla öğrendim. Bence sen de yaratıcı var deyip bu her şeyi bir kenara atmamalısın. Bir merak et, neden insanlar dine, onları düzenleyecek bir şeye ihtiyaç duyarlar..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• reis yaradan sormayacak mı niye böyle yapıyorsun diye :D

0|1
    0|0
  • bence herkes kendinin tanrısı. neden dunya kendi kendine diğer tum canlılar öylesine olusamasın ki. allah ın olması çok mantıklı hz isanıln babasız dogması çok mantıklı ama insan kendi kendine olusamaz . mantıksız. amam öyle iştee. adaletin olmadıgı yerde tanrı olsa kaç yazar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...