Bir kiz arkadasim var, her konusmamizda kendini farkli gosterme yoluna gidiyor. Bunu acaba neden yapiyor?

Bir kiz arkadasim var, kendisini severim ozunde iyi birisi oldugunu dusunuyorum.

Kendisiyle zaten 7 yillik bir arkadasligimiz var. Ancak bir konuda rahatsizim. Her konusmamizda konuyu kendisine cekmeye calisiyor ve kendini benden ustun gostermeye calisiyor. Bunu maalesef her zaman yapiyor ve pek hoslanmiyorum.

Ornek vermem gerekirse, bir kiz arkadasim benim kiyafetimi begenmis ise hemen konuya atlayip ay sekerim bende kilo aldigimda oyle giyiniyorum gibisinden laf carpmaya calisiyor.

Veya normal sohbet ederken beni kiskandirtmaya calisiyor. Allah daha cok versin diyorum insallah da oyle olur sonucta kac yillik arkadasim neden kotulugunu isteyim ki?

Ama bunlari neden yaptigini bilemiyorum ve sizin daha iyi bilebileceginizi dusunuyorum.

Sizce nicin bu tarz seyler yapiyor? Yoksa herkese tutumu boyle, yaradilisindan mi boyle davraniyor?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• cok uzun bu, ana fikir olarak kiskaniyor olabilir

0|0
    0|0
    • Kendisi gayet guzel bir kiz buna geregi yok ki

• Yazik ama gercekten yazik eger boyleyse cok yanlis tanimisim onu

• bir denemeye calis, nasil yaparsin nasil olur bilmiyorum Şu an ama bir yol bul kendine

En İyi Kız Görüşü

• Asagilik kompleksi var sanirim. Ustun olmaya calisiyo her konuda. ya da seni kiskaniyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimse kusursuz değil olduğu gibi kabullen takma kafana böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Seni kendinden ustun goruyor kendini ispatlamaya calisiyor sana karşı. Halk dilinde seni koskaniuor yani 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...