Sizce unutmuşlar mıdır ne düşünüyorsunuz? Detaylara bakarmısınız?

Ben ilaç kullanıyorum uyku, iştah tıkanıklığı ve idrar kaçırma yan etkileri var derste hocadan izin aldım lavobaya gitmek için izin vermedi bende dışarı fırladım hemen lavobaya gittim altıma isememek için sonra çıkış zili çaldı çantamı almaya gittim beni rezil etti hoca dalga geçti sınıftakilerde dalga geçti sizce unutmuşlar mıdır yarın okula gidince dalga geçerler mi ben okul vakti 12 de yatıyorum normalde aklıma takıldı uyuyamıyorum :(

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• O ne öyle be? Birde öğretmen olacak. Ergen gibi dalga geçmekte neyin nesi? Geçmiş olsun canım :( malesef ilaçların yan etkileri oluyo. Unutmuşlardır muhtemelen. İyiki cuma gününe denk gelmişsin. Yoksa unutmazlardı. Takma kafana bunları. Dalga geçilecek bisey yok. Kendini rezil etmiş terbiyesiz. Rahat, rahat uyu sen bırak o ergenleri.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dalga geçen açıp kendi kıçıyla dalga geçsin. Buna benzer bir durum yaşarlar mutlaka. Boşver rahat ol uyumana bak.

1|0
    0|0
  • fazla kasma, en fazla ne olabilir gül geç

1|0
    0|0
  • Rehberlik hocanla konus dogal birsey bu

1|0
    0|0
    • Bencede doğal bisey rehperlige gitmek mantıklı fikir ama bu seferde deli muhamelesi yaparlar :( ama o kadarını da kafaya takamam artık ben rehperlikciye durumu anlatayım hocalarla konuşsun beni resbest bıraksınlar lavobaya gidebileyim istediğim zaman

• o da hoca ya hocayı savunur kesin alınganlık yapıyosun ne var bunda şakacıktan demiş der

• @cikolatalilattem şaka yapılacak durum değil ama gelde bunları hocalara anlat işte

• Zaman gerekli hunharca uzerine gelecekler yapman gereken belli kusura bakmayin rahatsizdim de geç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...