Farz edin sizin babanızım veya anneniz ve benden para isteyeceksiniz.. isteyin bakalım nasıl isteyeceksiniz?

evet soru gayet açık ve net.. :) ? karar vererek annenmi babanmı olacağıma benden para isteyeceksin.. :) ? bakalım almayı başarabilecekmisin.. :) ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• bu yasimakadar aramadim okulla giderken bile babam cantama koymadiysa parasiz giderdim... kimseden bisi aramam... :)

0|0
    0|0
    • gızzııııımmm sen ne ediyooooonnn gızzııım... bu samana gaddaa neeeleydeydin seni çok aradıg biz ananıla.. buban komşu karakolundaki guut köpeğinide yanına alıp koklaya koklaya seni çooh aradık..

• ... hic bisi anlamadim ama neyse yormunuza yorum. yaptigimicin ozur!

• gızım seni çok seviyorum artık kendine geee gızım derslerine çalış dört elle.. kitapları oku dört gözle.. neyse gızım bu oyuna son verirken perdeee diyor ve bu oyunu kesiyorum.. kendine iyi bak kızım artık nede olsa olgun insansın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• baba arkadaşa uçak çarptı öldü arkadaşlar arasında para toplayıp tabut yaptırcaz bir 500.000 tl cik verir misin?

1|0
    0|0
    • oğlum tabut bence gümüşten olsun daha az tutar.. :)

• bence uçak arkadaşa değil sana çarpmış baksana kafa gitmiş senin :D

• horr hııh hıı..! noldu oğlum..! içim geçmiş..! oğlum rahmetliyi nasıl bildirdin?

• Baba para ver derdik biz valla guzel soruydu

0|0
    0|0
  • Buba 50 tele ver tirrek

0|0
    0|0
    • 50 t. lyi napacan?

• oğlum.. kumbara gibi o karılar sen parayı deliğe atıyorsun atıyorsun kayboluyor.. sen git kendine bir sevgili bul oğlum..

• oğlum bana küsme gerçekleri söyledim diye.. biliyorsun bu sıralar elimiz sıkışık ama genede sana para verecem oğlum.. al.. bütün paramı al.. üstüne adriana lima olur anjalina joli olur bütün güzel hatunlarıda al.. onlarla kendini bir odaya kapat ama yeter ki isyan etme babaya.. isyan etmiyorsun değilmi :)

Yükleniyor...