Arkadaslar sevgiliniz cezaevine girdi diyelim ama sizi arayabiliyor konuşuyorsunuz ona nasil moral verirsiniz?

Arkadaşlar erkek arkadaşım cezaevine girdi ama açık cezaevi yani istediği zaman arayabiliyor konusuyoruz iyi olduğunu söylüyor hatta ben üzülüyorum o beni teselli ediyor 6 ay ne var bunda gelip gecer diyor neyse konusurken kitleniyorum birsey diyemiyorum geçenlerde "ne yapiyosun?" gibi sacma bir soru soru çıktı ağzımdan kızdı bana "ne yapabilirim bu bilmem ne yaptığımın yerinde" filan dedi iyi olmadığını biliyorum ama hissettirmemeye çalışıyor boyle sinirlenince daha iyi anladım size sorum onunla konuşurken nasil davranmaliyim ne demeliyim neselendirmek istiyorum motive etmek istiyorum bir fikriniz var mi?

Ozellikle psikoloji ogrencileri bir bakabilir mi soruma

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen en azından sesini duyabiliyosun.. ben sesine hasret kaldım 16 gün oldu ama bir asır gibi geçti.. ne zaman çıkacağı da belli değil.. bu şekilde beklemek öldürüyo beni..

0|0
    0|0
    • Senin erkek arkadasin kapalıda o zaman cunku kapali cezaevinde her hafta sadece 10 dakika tek kisiyi arayabilme sanslari var Allah yardımcın olsun ama sana bir tavsiyem var ben mektup gonderiyodum artik sık sık aramaya baslayinca mektup gonderme ben seni ariyorum zaten dedi e bn yazıyorum yine dedim yaz dedi kağıda degil ama deftere yaz ben gelince okurum dedi ben surekli her gun yazarim tarih atarim yazilarima saat dakika atarim bazen gun icinde ne yaptığımı bazen hislerimi bence sende yaz ne olirsa olsun hep yaz koğuş ismini öğrenirsen gonderirsen yoksa gelince okur bir kitap gibi

• Amiiiin 🙏

• Teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 3

• Vermem pikachu

0|0
    0|0
  • seni bir odaya bırakalım 6 ay kal o zaman anlarısn hemde itsiz sapsız insanlarla

0|0
    0|0
  • Hangi ceza evi

0|0
    0|0
    • Ne onemi var ki acik cezaevi iste

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...