Yabanci hristiyanlar neden bizden nefret ediyor +1 ?

Ben yurtdisinda yasamak istiyorum ama korkuyorum bir yandan nedir yani bu din irkciligi ne...

Güncellemeler:
Goruslerinizi bekliyorim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Türk olduğumuz için . Geçmişte atalarimizin yaptiklari için 😊

0|0
    0|0
    • Ama biz zor durumda kaliyoruz

• Benim akrabalarimda yasiyo hix oyle bisey yasayan yok

• Gs italyadaki macini izledinmi olaylari duydunmu sonra kns benim yuzim kizardi nmszlar..

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sana en detaylısına kadar açıklayım kardeşim...
    Avrupa ve ABD başta olmak üzere batılı ülkeler gelecek nesile İslama Fobi olayını çocuklarına yansıtıyorlar... yabancı medya ve bazı kitle ilitişim araçları yanlış haber veriyor ve siyaseti kullanarak İslamı Kötülüyor... ve ben almanyada doğdum kardeşim.. ben orda Alman Irkçılığıda gördüm Islama karşı olan insanlarda gördüm , fakat onun yanında çok iyi niyetli insanlarda var...

Yabancı aileler çocuklarını İslama karşı kötü yetiştiriyorlar... islam hakkında ynalış bilgiler veriyorlar... benım çoğu arkadaş beni bile bir terorist oalrak görüyor yani analyacağın... bunların hepsi oyun... Orta doğunda suçu yokmu? elbette var Kur'andan ve İlimin gerçek yüzünden uzaklaştılar... biraz islam tarihi okusalar ilime - bilime verilen () değeri anlasalar... ne güzel olur , bizlerdede suç var..

Ama sana gelecek olursak kardeşım gideceğin yeri bana söylersen sana az çok yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
    • Ispanya da yasamak istiyorum cifte vatandaslik istiyorim :)

• Anladim saol :)

• Rica ederim kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Muslumanlari sevmeyenler var tabikide ama sevenlerde var.

0|0
    0|0
  • Birincisi müslüman olduğumuz için
    Veonlar sunu çok iyi bilirler ki tarihten türk tarihi çıkarılırsa geriye tarih denen bir şey kalmaz. bu yüzden osmanli tarihini çürütmeye calismislardir

0|0
    0|0
  • islam korkunç çünkü

0|1
    0|0
  • S. Et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Annalarını çünkü bizim atalarımız zamanında güzelcene halletiği için nefret ediyolar hem bizden hem islamdan o yüzden işidi çıkardılar ki bütün avrupaya işid sayesinde islamı kötülüyolar.

0|0
    0|0
    • Gs macinda italyanlar neler ypms bn yurtdisind yasmk istiyorim ama zor:(

• onun sebebini yazdım en başta belkim aralarında düzgün insan vardır ama çoğu ırkçı onların. Emin boztepeyi tanıyor musun bilmiyorum wing chunu türkiye getiren hoca. O bile almanya gitmiş ırkçılık yapıp aşağalayıp dövüyolar emin hocada dövüş sanatlarına yönelmiş Şu an en iyi wing chun yapan hocalardan birisi sonra dövüş sanatlarını öğrendikten sonra almanya gitmiş o ırkçılık yapanları dövmüş mesela sırf ırkçılık yaptılar diye spora yönelmiş ve kariyer yaptı adam

• Aynnen oyle can skci bir durum

• hristiyanmi kalmis surada

0|0
    0|0
  • din ırkçılığını emin ol türkiye onlardan daha fazla yapıyor ya avrupda her mahallede cami yokken tür de her mahallede okuldan fazla cami var 4 tane 5 tane sen böyle yaparsan korkarsın acaba ben neden gitmeye korkmuyorum..

0|0
    0|0
  • Onlarin yobazlari nefret ediyor hepsi degil.

0|0
    0|0
    • Dini bu kadar irkciliga kullnmk yanlis bnce

• Bizde kullaniyoruz, onlar da kullaniyor. Bu insanlar hep oldu hep olacak
      Bosver sen hayallerinin pesinden git.

• Işidci olan kafa kesen siz müslümanlarsınız siz niye korkuyorsunuz olum.

Cayırt

0|0
    0|0
    • Bn isidci degilm muslumanjm evet ama insanim sonucta

• öyleolduğunu düşünmüyorum nefret söylemi ya da eylemi ile karşılaşmadım

0|0
    0|0
  • nereye gidecegini baglı her yurt dışı öyle degil krdşm

0|0
    0|0
Yükleniyor...